PS5 alınmalı mı?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Merhabalar konsol almayı düşünüyorum eski konsolum PS4 ilk çıktığı zamanlarda almıştım uzunca bir süre mutlu bir şekilde kullandım birkaç yıl önce de sattım. Şimdi tekrar bir konsol almayı düşünüyorum Xbox gerçekten TR en mantıklı cihazlar özellikle Series S fakat iyi bir masaüstü bilgisayarım olduğu için Xbox almamın bir anlamı yok. PS oyunları 500-1000 TL arası ve bu şekilde devam edecek her ay böyle bir bütçe ayıramam sizce PS5 alınır mı? Yerine ne tercih edilebilir?

Xsx bence çok daha iyi. PS5 disksiz alınmaz oyunların indirimli hali Steam'den bile çok daha pahalı 6-7 yıllık oyunlar 500-600 lira.

Merhabalar konsol almayı düşünüyorum eski konsolum PS4 ilk çıktığı zamanlarda almıştım uzunca bir süre mutlu bir şekilde kullandım birkaç yıl önce de sattım. Şimdi tekrar bir konsol almayı düşünüyorum Xbox gerçekten TR en mantıklı cihazlar özellikle Series S fakat iyi bir masaüstü bilgisayarım olduğu için Xbox almamın bir anlamı yok. PS oyunları 500-1000 TL arası ve bu şekilde devam edecek her ay böyle bir bütçe ayıramam sizce PS5 alınır mı? Yerine ne tercih edilebilir?
Alacaksanız diskli sürüm alın. Takasla oynarsınız. Dijital almak akıl karı gibi değil çünkü. Pc'niz iyi zaten. Xbox almanın mantığı yok bence.

Sisteminiz gayet yeterli sizin için Xbox şu an gereksiz duruyor.

Playstation 4 Pro almak gibi bir hata satın yapmayın. Eski mimari, eski konsol, nesli geçti artık.

PS5 Dijital alırsanız dijital hesap alım-satım ile uyguna oyun bulursunuz.

Diskli alırsanız zaten al sat yaparak oyunları uyguna oynarsınız.

Ben diskli sürüm aldım CD ile gayet uyguna geliyor. PS5 diskli sürüm alabilirsiniz veya dijital sürümü alıp hesaplarla al sat yaparak oynayabilirsiniz. Yani her ay oyuna 500TL vermenize gerek yok. Ben mesela bir kere sıfır miles morales Ultimate aldım. Onu da takas ede ede 5-6 farklı oyun değiştirdim bitirdikçe :)

Geri
Yukarı