PS5 fan sesi artıyor

Dün PS5'i ithalatçı garsntili kapalı kutu şeklinde aldım fakat konsol menüde iken aramda 2,3 metre olduğu halde minik bir fan sesi duyuluyor tabii ki rahatsız edici değil fakat onceden Series S vardı ve yanina yaklasmadigim sürece sesini duymuyordum.
Adam güvenlik bantlarını falan açmış kutusu kaldırırken fark etmiştim ve kabloları birlikte tutan teller falan kutu açılma videosundaki gibi de bağlanmamış videoda dümdüzdü kablo korumaları bizimkinde adam sanki kendisi yapmış gibi ayrıca PS5'in tam ortasında göçük gibi görünen 2 dairesel alan var bu bende toktur sadece umarım. Ufak bir meraktan biraz fazla yazmış olabilirim kusura bakmayin 😅

Soruna bak

Ne var yani? Bana garip geldi sana gelmemiş olabilir.

Üstünde PS tuşları var nokta nokta herkeste öyle pürüzsüz.

O siyahlıklar normal mi yani?

Üstünde PS tuşları var nokta nokta herkeste öyle pürüzsüz.

Bakın mesela burası göçük gibi fakat göçük değil aslında.

Göçük dediğinizin görselini atar mısınız? Fan sesini az da olsa PS5'te duyabiliyorsunuz özellikle sessiz bir alandaysanız.

Attim hocam bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 20231208_175429.jpg
    20231208_175429.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 24
  • 20231208_175719.jpg
    20231208_175719.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Bende hocam.

Hocam o kadar dikkat etmedim zaten dış kapak bir şey olmaz önemli olan oyun oynatması iyi oyunlar.

Bende pek takmiyorum fakat kapali kutu diye alınan urunde boyle bir şey çıkması sadece merak uyandirdi. Sizin piano Black dediğiniz şey nasıl bir şey?

Hocam o kadar dikkat etmedim zaten dış kapak bir şey olmaz önemli olan oyun oynatması iyi oyunlar.

İnternette bir video gordum adamdada bu siyah bölgelerden mevcut ve bayağı yakınlaştırınca küçük küçük noktalar beliriyor gapiba ber şey normal.
Bana zaman ayirdiginiz icin teşekkür ederim, iyi sosyaller, iyi oyunlar.

Son düzenleme:
Bende hocam.

Bende pek takmiyorum fakat kapali kutu diye alınan urunde boyle bir şey çıkması sadece merak uyandirdi. Sizin piano Black dediğiniz şey nasıl bir şey?

İnternette bir video gordum adamdada bu siyah bölgelerden mevcut ve bayağı yakınlaştırınca küçük küçük noktalar beliriyor gapiba ber şey normal.
Bana zaman ayirdiginiz icin teşekkür ederim, iyi sosyaller, iyi oyunlar.
Siyah olan yer iki kapağın arası düğmelerin olduğu alan parmak izi bırakır oralar kolay çizilir eğer çizik varsa ( kılcal çizikler olabilir normal ) derin varsa ikinci eldir. Ancak sanmam

Resime baktım ama göçük dediğiniz yeri anlamadım. Ayrıca önceki konulardan vatandan alınma demiştiniz vatandan alınma cihaz ithalatçı garantisi olamaz.

Resme baktım ama göçük dediğiniz yeri anlamadım. Ayrıca önceki konulardan vatandan alınma demiştiniz vatandan alınma cihaz ithalatçı garantisi olamaz.

Vatandan garantili kısmı konsolu almadan onceydi hocam ben kapali kutu ithalatçı garantili aldim bir de vatandan alinmis 2. el vardi.

Resme baktım ama göçük dediğiniz yeri anlamadım. Ayrıca önceki konulardan vatandan alınma demiştiniz vatandan alınma cihaz ithalatçı garantisi olamaz.

Resimlerde konsolun kapak kismina bakarsaniz orada bir siyahlik var hocam.

Siyah olan yer iki kapağın arası düğmelerin olduğu alan parmak izi bırakır oralar kolay çizilir eğer çizik varsa ( kılcal çizikler olabilir normal ) derin varsa ikinci eldir. Ancak sanmam.

Derin değil hocam dediğim gibi parmagimi ustunde gezdiriyorum ama pürüzsüz bir egrilik, bukukluk yok.

Dün PS5'i ithalatçı garsntili kapalı kutu şeklinde aldım fakat konsol menüde iken aramda 2,3 metre olduğu halde minik bir fan sesi duyuluyor tabii ki rahatsız edici değil fakat onceden Series S vardı ve yanina yaklasmadigim sürece sesini duymuyordum.
Adam güvenlik bantlarını falan açmış kutusu kaldırırken fark etmiştim ve kabloları birlikte tutan teller falan kutu açılma videosundaki gibi de bağlanmamış videoda dümdüzdü kablo korumaları bizimkinde adam sanki kendisi yapmış gibi ayrıca PS5'in tam ortasında göçük gibi görünen 2 dairesel alan var bu bende toktur sadece umarım. Ufak bir meraktan biraz fazla yazmış olabilirim kusura bakmayin 😅
hocam bendede cihaz var oyunda iken ses duyulmuyor ancak sesi 0 a alırsanız ve ortam çok sessiz olursa ses duyuluyor bende konu açmıştım yararlanmak için bakabilirsiniz iyi forumlar

Hocam bende de cihaz var oyunda iken ses duyulmuyor ancak sesi 0'a alırsanız ve ortam çok sessiz olursa ses duyuluyor bende konu açmıştım yararlanmak için bakabilirsiniz iyi sosyaller.

Sağ olun hocam bilgi için iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı