PS5 internetsiz oyun önerisi

ArdaAnces

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, yakın zamanda köye gideceğim ve orada internet erişimim yok. PS Plus Deluxe ve EA Play aboneliğim var. Bu aboneliklerin içinden internetsiz oyun önerir misiniz?

Merhaba, yakın zamanda köye gideceğim ve orada internet erişimim yok. PS Plus Deluxe ve EA Play aboneliğim var. Bu aboneliklerin içinden internetsiz oyun önerir misiniz?

İnternet yokken PS plusa bağlanabiliyor musunuz hocam test ettiniz mi?

Bu arada oynamadıysanız Last of Us ve RDR2(hala var mı bilmiyorum ama)

TLOU, Detroit, Uncharted hırsızlar mirası koleksiyonu, Until Dawn, GoW.

EA Play; FIFA 23, NFS Unbound, F1 22.
(Hepsinin internetsiz oynandığını düşünüyorum)

Unbound çok önermiyorum hocam hikaye modu çok sıktı beni.

Mekanikleride sarmadı beni pek beğenemedim maalesef Online tarafınıda ama kesinlikle Last of Us öneririm eğer PS Plus'da hala varsa Spider-Man ve Spider-Man miles moralesde güzel seçenek.

Evet hocam mekanikleri ben de beğenmedim. Sadece grafikleri güzel oyunun. Bu arada Spider-Man kaldırıldı Plus'tan. Ama Miles Morales duruyor.

Far Cry oyunlarını severseniz öneririm PS Plus'ta olması lazım.

Hangi Far Cry oyunu önerirsiniz, bir sürü var. Sadece 3. oyunu oynadım.

Mekanikleride sarmadı beni pek beğenemedim maalesef Online tarafınıda ama kesinlikle Last of Us öneririm eğer PS Plus'da hala varsa Spider-Man ve Spider-Man miles moralesde güzel seçenek.

Evet hocam mekanikleri ben de beğenmedim. Sadece grafikleri güzel oyunun. Bu arada Spider-Man kaldırıldı Plus'tan. Ama Miles Morales duruyor.

Miles Morales oynadım.

Miles morales gayet güzel bir oyun ama çok kısa sürede bitiyor. Öyle çok uzun süre oyalasın beni diyorsan şimdilik indirmeni önermem 2 günde bitirirsin oyunu.

Geri
Yukarı