PS5 kullanıcı deneyimlerim

Mantıklıymış aslında. Sonraki sınıfa geçtiğimde belki bilgisayarımı satıp alabilirim konsolu. Önce biraz sorunlarının çözülmesini bekliyorum.
Akrabam 2 ay önce sipariş verdi benim için İsviçreden hala tık yok ne zaman gelcek hiç bilmiyorum

Akrabam 2 ay önce sipariş verdi benim için İsviçreden hala tık yok ne zaman gelcek hiç bilmiyorum
Hocam PS5'ler ciddi anlamda stok sorunu yaşıyor. AMD açıkladı yani bunun işlemcisini üreten firma.
Dedi ki hazirana kadar stok sorunu olacak. Herhalde mağazalarda bulunabilir seviyelere gelmesi 2022'yi bulacak gibi.
Önerim ya TR'den alın bende bir yurt dışını düşünmüştüm ama olacak gibi değil.
Eğer tabii oynamak için sabırsızlanıyorsanız.
Ya da o kadar parayı yedirmem devlete ve Sony'e derseniz bekleyin derim tanıdık varsa işiniz daha kolay o bir şekilde yakalar ama tetikte olması lazım orada da. Yoksa 2022'den önce zor olur almanız.

Ben de en yakın zamanda almayı planlıyorum. 1. sorum 200 TL oyunlar için para ayırsam oyunsuz kalır mıyım? 2. sorum ise Diskli mi almalıyım yoksa disksiz mi? Sorularımı yanıtlarsanız sevinirim.

Ben de en yakın zamanda almayı planlıyorum. Bir PS5 kullanıcısı olarak aylık 200 TL oyunlar için para yatırsak oyunsuz kalır mıyım? Diskli mi almalıyım yoksa disksiz mi? Sorularımı yanıtlarsanız sevinirim.
Ben kendi düşüncemi belirtmek istiyorum. Disksiz versiyonu bana pek mantıklı gelmiyor. Bir kaç oyuna baktım mesela Killzone shadow fall'ın sıfırı internette 80 liraya var ama Ps store' da oyun 144 Tl. Zamanla elbette indirime girer ama o kadar bekler misin?. Bir de tabiki takas sistemi var. Onun için Dijital sürümünü pek mantıklı bulmuyorum
Evet başka bir videoda izledim ama henüz patch gelmemiş 4k ray traycing için.
Evet ama zamanla güncelleme getirirlir mutlaka. Geriye uyumluluğuun olması gayet iyi. Elimizde patlamıyor en azından oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı