PS5 vs PS5 Slim

GucukBey

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
PS5 ile PS5 Slim arasında kaldım. PS5 Slim 1TB ve 22K. PS5 ise 825GB ama daha iyi soğutma ve CD'li giriş vadediyor 25k. Sizce hangisini alayım? PS5 3 - 5K farka değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5 ile PS5 Slim arasında kaldım. PS5 Slim 1TB ve 22K. PS5 ise 825GB ama daha iyi soğutma ve CD'li giriş vadediyor 25k. Sizce hangisini alayım? PS5 3 - 5K farka değer mi?

PS5 hem soğutması daha iyi olduğu hem de CD takılabildiği için daha avantajlı olabilir ama 3-5 fark yaratacak özellikler olduğunu söyleyemem. Tabii CD'nin avantajıda takas o yüzden oyun takas etme ihtimalin varsa PS5'e yönelebilirsin çok takasa girmem dersen gerek yok Slim al.

İstanbul'da oturuyorsanız kapalı kutu 19500₺'ye Slim CD'li alabilirsiniz.

Maalesef adanadayım 2.el uygulamalarından ilanlardada Adana'da ürün yok olanda pek güven vermiyor.

PS5 hem soğutması daha iyi olduğu hem de CD takılabildiği için daha avantajlı olabilir ama 3-5 fark yaratacak özellikler olduğunu söyleyemem. Tabii CD'nin avantajıda takas o yüzden oyun takas etme ihtimalin varsa PS5'e yönelebilirsin çok takasa girmem dersen gerek yok Slim al.

Yani 2.el al-sat yapabilirim ama nereye kadar uğraşabilırım bilmiyorum. Slimde de İtemsatış'tan falan offlineler alabilirim 200TL'ye filan.

Maalesef adanadayım 2.el uygulamalarından ilanlardada Adana'da ürün yok olanda pek güven vermiyor.

Yani 2.el al-sat yapabilirim ama nereye kadar uğraşabilırım bilmiyorum. SLI'mde de İtemsatış'tan falan offlineler alabilirim 200TL'ye filan.

Öyle bir durumda var doğru o zaman soğutması konusunda karar vermek lazım ama PS5 ile Slim arasında 3-5k soğutma farkı yok o kadar dereceler oynamıyor Slim düşünülebilir

PS 5 ilk modellerinde sıvı metal akma sorunları vardı. Alacağınız ürünün model numarasına dikkat edin. Slim aldık, slim önerebilirim. Abartıldığı kadar çok ısı farkı olmuyor aslında. Testlerde 3-4 derece fark ediyor sadece. Bence slim ama diskli versiyon alın alabiliyorsanız.

PS 5 ilk modellerinde sıvı metal akma sorunları vardı. Alacağınız ürünün model numarasına dikkat edin. Slim aldık, Slim önerebilirim. Abartıldığı kadar çok ısı farkı olmuyor aslında. Testlerde 3-4 derece fark ediyor sadece. Bence Slim ama diskli versiyon alın alabiliyorsanız.

Evet 3-4derece ama Adana yaz sıcağında 3-4derece bile ciddi bir şey oluyor. Yazın ortasında Adana'da telefon elimde patlamasın diye buzluğun içine koyup buzluk kapağı açık kullanıyordum. Yani bence 3-4derece değerli bir fark ama 3K değmez sanki.

İki linkte de PS5 Slim 19800 TL buralardan veya @Dushh'un da dediği gibi sarı site üzerinden mağaza garantili olarak çok daha ucuza alabilirsiniz. Sorunuza gelirsek de CD al sat ile uğraşmayacaksanız fark vermeye gerek yok Slim alın derim.

Burası bir teknoloji mağazası büyük ihtimalle buradan alabilirsiniz sahibindene iyice baktınız mı?

Olmadı buradan sipariş edin adam güvenilir iyi paketleme yapıyor sıkıntı yaşamazsınız.

İnceleyeceğim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı