PS5 mi PC mi alınmalı?

XKRALTR28

Decapat
Daha fazla  
CD girişli PS5 mi? Yoksa aynı paraya alınabilecek en iyi kasa mı? Açıkçası kasalardan anlamıyorum PS5 fiyatına denk bir PC'den PUBG, GTA 5 gibi oyunlardan en yüksek ayarlardan kac FPS alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC tercih ederdim ben olsam. Bütçe ne kadardı?

CD girişli PS5 mi? Yoksa aynı paraya alınabilecek en iyi kasa mı? Açıkçası kasalardan anlamıyorum PS5 fiyatına denk bir PC'den PUBG, GTA 5 gibi oyunlardan en yüksek ayarlardan kac FPS alabilirim?
PS5 boş iş bence PC almalısın ve PS5 fiyatına dediğin oyunları akıcı ve yüksek fpslerde oynarsın

Bence o fiyata PC alırdım hem daha akıcı hem daha iyi konsol istiyorsan PC'ye bağlanacak konsol alabilirsin PS5 bence boş.

Bence PC al hem PC de daha çok şey yapabilirsin. PS 5'de sadece oyun oynayabiliyorsun ve bu bütçedeki PC'ler ile de oyunlarda iyi FPS'ler alabilirsin.

Sadece kasa alacaksan 1660 Ti'li bir masaüstü bulabilirsin oda söylediğin oyunları çok rahat oynatır. Yalnız yanına monitör, klavye, fare gibi şeyleride eklersen bütçeyi biraz daha arttırman lazım.

CD girişli PS5 mi? Yoksa aynı paraya alınabilecek en iyi kasa mı? Açıkçası kasalardan anlamıyorum PS5 fiyatına denk bir PC'den PUBG, GTA 5 gibi oyunlardan en yüksek ayarlardan kac FPS

PC tercih ederdim ben olsam. Bütçe ne kadardı?
8k ile 9k arası
Xbox series x de olabilir aynı fiyata kasa tavsiyesi de yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı