PS5 mi? Toplama PC mi?

Sarp Ucer

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar ben önümüzdeki 1 ay içinde PC toplamayı düşünüyordum fakat dolar 7'yi görünce PS5 mi alsam dedim dedim arada kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bütçem: 10.000 TL.

Herkese selamlar ben önümüzdeki 1 ay içinde PC toplamayı düşünüyordum fakat dolar 7'yi görünce PS5 mi alsam dedim dedim arada kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

10.000 TL'nin 500 TL'lik gibi bir kısmını oyun için ayırırsanız sizin için PS4'den kat ve kat daha zevkli olur PS4 bir süreden sonra sıkıyor.

Bana sorarsan şu sıralar bu sorunun cevabı ne tür bir oyuncu olduğuna bağlı. PS5 için çıkacak yeni nesil oyunların fiyatlarının nasıl olacağını göz önünde bulundurmanı da tavsiye ederim
Dediğin gibi. Dolar = 7

Bunu açıklanınca konuşmak daha mantıklı. Yapabildikleri üzerinden kararlaştırmak mantıklı. Şu söylentilere göre yapacakları benim tahminimce ortalama 8000 TL değerindeki bir bilgisayara denk olacak gibi. Bu da olursa fiyat farkı, değmez anlamına geliyor. Dediğim gibi çıkması ve incelenmesi gerek. PS özel oyunlarına ilginiz yok ise almanız pek mantıklı görünmüyor. Benim mesela ilgim var ve ileride düşünüyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı