PS5 mi? Toplama PC mi?

Keyif alma tercihine bağlı bilgisayarın yetiyorsa PS5 derim ama ben bilgisayarda iyi performans isterim dersen bilgisayar topla. Ama bilgisayarın yetersizse kesinlikle bilgisayar topla.

Herkese selamlar ben önümüzdeki 1 ay içinde PC toplamayı düşünüyordum fakat dolar 7'yi görünce PS5 mi alsam dedim dedim arada kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bütçem: 10.000 TL.
Grafik düşkünüysen ve R6,Csgo gibi oyunlar oynuyorsan tabi ki Toplama pc al. Ama ben Last of us 2 açarım yattığını yerden güzel güzel hikayesini oynarım diyosan Konsol al. Tabi daha çıkışına çok var O zamana kadar dolar 10'u görür vergiler de ekstra binerse üzülürsün. Türkiye'de yaşıyorsan hemen alıcaksın yoksa Pişman oluyorsun.

Ps5 Ultra bir PC fiyatında olacak hatta gelen vergi ile daha da pahalı olabilir ama sadece oyun oynatacak. O paraya kral bir PC toplayıp oyun oynayabilir, çizim/tasarım, ödev yapabilir veya yayın yapabilirsin. Bir kaç sene sonra sistemin eskidiğinde parçaları satıp yeni parçalar alabilirsin. PS5 ne kadar güçlü çıkarsa çıksın 2 yıl sonra PS5 Slim çıkacak ve senin görüntün hoş olmayacak :D PS5 Pro ile konsoldan iyice soğursun.

Geri
Yukarı