PS5 ve PC mi yoksa sadece PC mi?

AslanOnbir

Hectopat
Bu aralar bunu düşünüyorum. Eğer sadece PC alırsam 4070+7800x3D'li bir sistem alacağım fakat PS5'te alırsam 4060 Ti'lı sistem alacağım toplamda 50-55k arası bir fiyat çıkıyor. Fakat 8 GB VRAM ne kadar yeterli olur bilemiyorum. 1080P'de oynayacağım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu aralar bunu düşünüyorum. Eğer sadece PC alırsam 4070+7800x3D'li bir sistem alacağım fakat PS5'te alırsam 4060 Ti'lı sistem alacağım toplamda 50-55k arası bir fiyat çıkıyor. Fakat 8 GB VRAM ne kadar yeterli olur bilemiyorum. 1080P'de oynayacağım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kanka konsol sıkıyor bende de var onun yerine 4070'li sistem al sonra konsol alırsın bilgisayara bağlarsın PS5 boşa para vallahi bak beni dinle.

Hocam PC'yi sadece oyun için mi alacaksınız? Keza sadece oyun için PC alacaksanız PS5'e ne gerek var veya tam tersi.

Hocam bana kalırsa zaten iyi bir PC alınırsa konsola bile gerek yok. Size kalmış bir durum.

Doğru diyorsunuz. Ne bileyim ya PS5'i de çok merak ettiğimden kafamı kurcaladı. Teşekkür ederim cevaplar için.

Kanka bende kullandım konsol Max 1 yıl eğlenirsin gerisi boş git bilgisayar al 4070'li bir tanede Xbox konsolu hem FPS oyunu oynarsın hem de futbol tarzı oyunlar hem de hikayeli her şeyi oynarsın miss gibi.

PC'de oynuyamacağın kadar çok oyun var ve hepsine rahat erişebiliyorsun.
PS kısıtlar seni.

PS5'te şu an öyle güzel oyunlarda yok. Çoğu PC'ye çıktı. Bir GoW Ragnarok var o da 1. oyuna göre iyi değil yani.

PC'de ayrıca oyunda dışında da yazılımla yapılabilecek her şey yapılır yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı