PS5 mi Xbox Series X mı?

Maddi durumum iyi oyunlara para yetiştirebilirim. Türlü türlü oyunlar alırım PS5 exlusiveleride ayrı bir güzel TR dublaj ve altyazılı oh mis diyorsan PS5

Kanka konsolu zar zor aldım. Allah için nasıl bir oyuna 500 vereceğim. Sürekli PS Plus falan ekstra masraf uğraşamam. Bana birçok güncel oyunun olduğu kütüphane lazım diyorsn Xbox

Güç olarak Xbox daha güçlü gözüküyor. Fakat göz önünde bulundurulduğunda şahsen PS5 tercih ediyorum. Aradaki gücü asla yıllar geçse de fark edilmeyecek çünkü makineyi açacaksın oyun oynayacaksın fazla bir şey yapmayacaksın yani. :) ilerleyen dönemlerde eminim Sony oyunlar için hamleler yapacaktır. Yapmasa bile kendine has oyunları sayesinde liderliği asla bırakmaz çok özel kusursuz oyunları var God of War, unchartd, Last of Us gibi sırf şu 3 seri için bile PS alınır şahsen kendi görüşüm :)

Güç olarak Xbox daha güçlü gözüküyor. Fakat göz önünde bulundurulduğunda şahsen PS5 tercih ediyorum. Aradaki gücü asla yıllar geçse de fark edilmeyecek çünkü makineyi açacaksın oyun oynayacaksın fazla bir şey yapmayacaksın yani. :) ilerleyen dönemlerde eminim Sony oyunlar için hamleler yapacaktır. Yapmasa bile kendine has oyunları sayesinde liderliği asla bırakmaz çok özel kusursuz oyunları var God of War, unchartd, Last of Us gibi sırf şu 3 seri için bile ps alınır şahsen kendi görüşüm :)

Bende PS5'i tercih ederdim ama şimdi ona 8.300 TL vereceksin hadi saydıgın oyunlarda yılın oyunları olan oyunlar düşün bunların PS5 versiyonu piyasata göre 500 600 arası bir de Xbox emin değil ama 2K'da destikliyor PS5 desteklemiyor bence 40TL'ye bir ayda en az 4 5 oyun bitirirsin bazen RDR GTA gibi güzl oyunlar geliyor ama çok param var diyorsan sırf o oyunlar için bile alınır ama o oyunlar bittiğinde 3. pari oyunlar Xbox'da daha uygun sonuç olarak benim düşüncem konsol oyun içindir ve oyun alamayacaksa PS5'e gerek yokeger zengin değilsen.

Bende PS5'i tercih ederdim ama şimdi ona 8.300 TL vereceksin hadi saydıgın oyunlarda yılın oyunları olan oyunlar düşün bunların PS5 versiyonu piyasata göre 500 600 arası bir de Xbox emin değil ama 2K'da destikliyor PS5 desteklemiyor bence 40TL'ye bir ayda en az 4 5 oyun bitirirsin bazen RDR GTA gibi güzl oyunlar geliyor ama çok param var diyorsan sırf o oyunlar için bile alınır ama o oyunlar bittiğinde 3. pari oyunlar Xbox'da daha uygun sonuç olarak benim düşüncem konsol oyun içindir ve oyun alamayacaksa PS5'e gerek yokeger zengin değilsen.

Vallahi şu an PS4 için dijital çoğu oyun uygun sayılır çok uçuk değil fiyatları. PS5 oyun fiyatlarında ise Xbox'la aynı fiyat Game Pass'e her oyun gelmiyor sonuçta, PS5'de 600liraysa Xbox'da da o fiyat ve ps içinde bir oyun sistemi var Plus oldukça iyi oyunlar geliyor yani bence çok oyun fiyat farkı yok ben şahsen sırf özel oyunlar için ps kullanıyorum yeni nesil alacak olursam da yine ps alırım çünkü satış rakamları da ortada zaten Xbox en geriden izliyor :)

Geri
Yukarı