PS5 mi Xbox Series X mı?

BeratCatal

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu iki konsolun arasında kaldım.
Plastation tarafı daha sıcak bana çünkü inanılmaz güzel exquizmleri var PlayStation'un ama oyunları dudak uçuklatıcak kadar pahalı.
Xbox tarafında Game Pass gibi bir nimet var. Herhalde herkes bililiyor ama Xbox'da da yeni nesil oyunların hepsi Game Pass'e gelmez, illaki cebinde bir şey çıkacak.
O yüzden iyi düşünün. Ben PlayStation oyunlarını daha çok seviyorum. Hangisini alayım?

Ben biraz güç tarafına değinmek istiyorum. Arada herhalde 2 flops veya az bir şey daha fazla fark var. Bu fark şuan için anlaşılmasa bile 3-4 yıl sonra ufak ufak fark yaratacak gibime geliyor. Ayrıca Plus'a her ay para vermek ve oyunlara da onun kat ve kat fazlasını vermek PS tarafından büyük eksi. Şuan Sony tarafında tek iyi yön, God of War türü oyunlar.

Arkadaşlar, bu iki konsolun arasında kaldım.
Plastation tarafı daha sıcak bana çünkü inanılmaz güzel exquizmleri var PlayStation'un ama oyunları dudak uçuklatıcak kadar pahalı.
Xbox tarafında Game Pass gibi bir nimet var. Herhalde herkes bililiyor ama Xbox'da da yeni nesil oyunların hepsi Game Pass'e gelmez, illaki cebinde bir şey çıkacak.
O yüzden iyi düşünün. Ben PlayStation oyunlarını daha çok seviyorum. Hangisini alayım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1604697641786.png

Geri
Yukarı