PS5 mi yoksa PC mi?

Ain Soph

Centipat
Daha fazla  
Merhaba benim 1 yıldır kullandığım bilgisayarım var şu an. Ama PC'deki oyunların çoğunu hatta hepsini oynadığım için PS5 almayı düşünüyorum.

PC sistemi: RTX 4060 Ti, i3 13100F, 512 GB SSD diye gidiyor.

20 bin TL civarında bir PS5 almayı düşünüyorum çünkü artık sıkıldım ve PC eskisi gibi sarmıyor.

Merhaba benim 1 yıldır kullandığım bilgisayarım var şu an. Ama PC'deki oyunların çoğunu hatta hepsini oynadığım için PS5 almayı düşünüyorum.

PC sistemi: RTX 4060 Ti, i3 13100F, 512 GB SSD diye gidiyor.

20 bin TL civarında bir PS5 almayı düşünüyorum çünkü artık sıkıldım ve PC eskisi gibi sarmıyor.

PS5 zevki bambaşka olur. Eğer PC yoksa PC al diyecektim ama sağlam bir PC var. Kesinlikle PS5'i al arkana yaslan zaten geri kalkmak istemezsin.

Kasayı götür TV'ye bağla bir de gamepad oldu sana PS5. PS5'deki oyunların çoğu zaten PC'de de var. Ayrıca PS oyunlarını alman gerekeceği için ekstra masraf çıkacak. Yine de sen bilirsin.

Zaten bilgisayarınız gayet sağlam ve güncel oyunları kaldırabilir bir boyutta. Ancak siz yine de zevk için almak isterseniz tabi karar sizin PS5 te oynamanın keyfide başka zaten ama, bana kalırsa ben olsam PS5 kolu alıp bilgisayarda kullanırdım.

ps5 kesinlikle güzel ancak bir anlık zevk için alıyor olabilirsiniz iyi düşünün, zaten ps5 deki bir çok oyun pc geliyor ama diyorsanız gta6 için veya the last of us part3 gibi oyunları çıkınca hemen oynamak istiyorum diyorsanız tabi ki alabilirsiniz. Ancak the last of us part3 ve gta6 gibi oyunlarda 4k60fps beklemem gerek ps5 için bilginize.

Sorun oyunlarda zaten GoW ragnarok TLOU part 2 vb oynamak istiyorum PS de oyun seçenekleri daha fazla kaliteli oyun var

İstersen alıp oynayabilirsin ancak GoW ragnarok PC geliyor Last of Us part2 de muhtemelen onun arkasından pc´ye gelecek ancak elbette PS5 almak demek GTA6 Last of Us part3 demek sırf bu oyunlar için bile PS5 alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı