PS5 mi yoksa PC mi?

Sadece biraz bekleyip o oyunlara erişmeniz mümkün PS5'te maksimum 60FPS oynayabileceksiniz sonuç olarak.
ps5 de neden maks 60 oluyor kısıtlama mı var yoksa performansı mı düşük ve beklemek uzun sürüyor 4 yil bekleyeceğime 6 yıl falan anında oynarım daha iyi

İstersen alıp oynayabilirsin ancak GoW ragnarok PC geliyor Last of Us part2 de muhtemelen onun arkasından pc´ye gelecek ancak elbette PS5 almak demek GTA6 Last of Us part3 demek sırf bu oyunlar için bile PS5 alınabilir.
evet

PS5 de neden maksimum 60 oluyor kısıtlama mı var yoksa performansı mı düşük ve beklemek uzun sürüyor 4 yil bekleyeceğime 6 yıl falan anında oynarım daha iyi.

Yok öyle bir şey. 120FPS de oynarsın oyuna bağlı. Arakadaş 2K ve GoW gibi oyunlardan bahsetmiş herhalde.

Merhaba benim 1 yıldır kullandığım bilgisayarım var şu an. Ama PC'deki oyunların çoğunu hatta hepsini oynadığım için PS5 almayı düşünüyorum.

PC sistemi: RTX 4060 Ti, i3 13100F, 512 GB SSD diye gidiyor.

20 bin TL civarında bir PS5 almayı düşünüyorum çünkü artık sıkıldım ve PC eskisi gibi sarmıyor.

PC sarmıyorsa bilemem ama PC PS'ye göre çok daha iyi.

PC de oynayabileceğim her oyunu oynadım neredeyse PS'ye geçip daha rahat olmak istiyorum zaten PC fazla açmıyorum.

Paran varsa PSdeki oyunlara bayılıyorsan al ama ne kadar gerekli bir harcama olur bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı