PS5 Pro ne zaman çıkacak?

Elecsus

Centipat
Daha fazla  
Daha dün PS5 aldım yani istersem şu an iade edebilirim sizce PS5 Pro için 2023 yılını bekleyip iade mi edeyim yoksa kutusunu açayım mı? PS5 Pro'nun tahmini fiyatı 700 dolar olur diyorlar (başka bir fiyat bilginiz varsa belirtirseniz iyi olur) ben PS5'i Amerika vergileri ile 615 dolara aldım, Pro vergilerle 770 dolar olur arada 3000 TL gibi bir farka değer mi sizce?
(Performans tahmini olarak)

Son düzenleyen: Moderatör:
Pa 5 Pro 2023 gelmesi çok zor daha PS 5'te stok sorunları varken Pro'yu sürmezler en erken 2024'te geleceğini düşünüyorum. Fiyatla net konuşamayız daha hiçbir bilgimiz yok ama ben 800'den aşağı olacağını sanmıyorum.
8 K, DualSense V2 vb. yenilikleri eklerler performans konusunda büyük sıçramalar olmaz.

Pa 5 Pro 2023 gelmesi çok zor daha PS 5'te stok sorunları varken Pro'yu sürmezler en erken 2024'te geleceğini düşünüyorum. Fiyatla net konuşamayız daha hiçbir bilgimiz yok ama ben 800'den aşağı olacağını sanmıyorum.
8 K, DualSense V2 vb. yenilikleri eklerler performans konusunda büyük sıçramalar olmaz.
En geç 2024 Sonbahar'da çıkar. 750-850 dolar civarı olur diye düşünüyorum.
Sizce normal PS5 almalı mıyum 6880 TL ye denk geliyor ps4 satıp amerikadan getirttirirsem

Yeni konular

Geri
Yukarı