PS5 ve Xbox Series X fiyatları ne olur?

7-7,5K Civarın'a düşeceğini düşünüyorum 5'in Xbox Series X şuan 7.499TL fiyatında ileride 6-6,5K'ya düşerse düşük bütçe olanlar XSX Büyük bütçesi olanlar 5 Alabilir eğer ileride PS5 Slim çıkarsa TR'de çok daha rabet görecektir.

7-7,5K Civarın'a düşeceğini düşünüyorum 5'in Xbox Series X şuan 7.499TL fiyatında ileride 6-6,5K'ya düşerse düşük bütçe olanlar XSX Büyük bütçesi olanlar 5 Alabilir eğer ileride PS5 Slim çıkarsa TR'de çok daha rabet görecektir.
Bence 7-75K çok az bir düşüş olur ama olabilir hatta olması da yüksek ihtimal.
Şu an 7500 resmi değil,stok eritmek için mağazalar düşürdü. Zaten eylülde Xbox fiyatı %20'ye göre açıkladığında o da öyle açıklamıştı. Sonra 1000 TL yerelleştirme yapıldı. 6500 bekliyorum.

Düşük bütçe demişsinizde düşük bütçe dediğimiz şey 3 aylık asgari maaşa tekabül ediyor gerçekten hayat bu günlerde çok zorlaşmaya başladı :/

Kesinlikle öyle. Ben artık yıldım bu ekonomiden.
Yurt dışına çıkma fırsatı bulsam büyük olasılık giderim.

Düşük bütçe demişsinizde düşük bütçe dediğimiz şey 3 aylık asgari maaşa tekabül ediyor gerçekten hayat bu günlerde çok zorlaşmaya başladı :/
Maalesef kabullenmek zorundayız eğer bu tarz konsolların fiyatı düşmez ise normal bir Asgari Ücret ile ancak PS3 - X360 Alabileceğiz gibi geliyor.

Maalesef kabullenmek zorundayız eğer bu tarz konsolların fiyatı düşmez ise normal bir Asgari Ücret ile ancak PS3 - X360 Alabileceğiz gibi geliyor.
Aynen öyle düşündükçe sinirlerim bozuluyor düşünmemeye çalışıyorum bu konuları ama n'apalım görmezden gelmemek imkansız.

TR olarak kimse bizi sallamıyor. Araba yapıyorlar örnek golf 8. bize hala göndermediler bile. Sony için de aynı şey geçerli bir amerikan oyuncusuna türkten daha fazla değer veriyorlar. Stoklar daha fazla veriliyor o yerlere gibi.
Alım gücünden kaynaklı bir şey alım gücümüz fazla olsaydı sürüyle gelirdi buralara.

Aynen öyle düşündükçe sinirlerim bozuluyor düşünmemeye çalışıyorum bu konuları ama n'apalım görmezden gelmemek imkansız.
Biraz bana vatandaşlar olarak üşengeciz gibi geliyor emekli olmak yetecek sanıyor herkes Yazılım gibi yeni tarz işlere önyargılı bakılıyor aslında herkes uğraşıp yüksek mevkili işler ile uğraşsa 10-15-20K maaş alsak 7-8K'lık bir konsol pahalı gelmeyecek fakat milletin işine karışıp gidipde al sen şu işi yap sen bunu yap diyemeyiz bilerek üst düzey işte çalışmayıp'da bu konsollara pahalı diyende suç var gibi geliyor bana ama gerçekten deneyip başaramadan normal işte çalışanlara birşey diyemem haksız olurum.

Geri
Yukarı