PS5 vidası açılmıyor

Nd2009

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
PS5'imi 1 sene önce aldım ve sanırsam 2022 modellerde artık çok saçma bir biçimde plastik vida kullanılıyor standda. İnternette birçok kişinin başına gelmiş bu olay. İnternetteki tüm kutu açılımlari dikkatli izlerseniz metal vida ama benimki plastik. Şimdi PlayStation'u yatay kullanamıyorum ve içini açıp temizliyemiyorum. Ama yok garantisini öldürür şöyle böyle yargılamayın. Sadece vidayı nasıl açabilirim? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Vida hiçbir şekilde açılmıyor. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20230219_215723.jpg
    IMG_20230219_215723.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 66
Burada elle açılabildiği yazıyor. Başka bir arkadaş madeni para ile açmayı önermiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada elle açılabildiği yazıyor. Başka bir arkadaş madeni para ile açmayı önermiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam madeni para ile sadece bir kısmı çıktı ana vida hala içerde ve çıkmıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20230220_104556.jpg
    IMG_20230220_104556.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 32
Hocam madeni para ile sadece bir kısmı çıktı ana vida hala içerde ve çıkmıyor.
Yanlış görmüyorsam vidanın başı kopmuş. Bununla ilgili bir bilgim yok. Yukarıda arkadaşın dediği pense veya kargaburun ile zorlamadan yavaşça çevirmeyi deneyebilirsiniz. Bu konsola sahip olmadığım için tam bir bilgim yok dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı