PS5 vs 15 bin TL'ye sistem toplama

Profilden az çok yaşın belli :D her yoruma gülücük atan sensin verecek cevabın yoksa boş emoji atma varsa buyur yaz aynen 15 binlik PC 10 sene götürür DLSS Ultra falan filan aynen bana şuradan touch Blue alsana

Dosya Ekleri

• hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 19
Pc daha mantıklı.PS nin bana göre özel oyunları dışında bir artısı yok. Yurt dışında ps kullananlar genelde daha ekonomik olduğu için alıyor ama biz onuda alamıyoruz neyse.

Hocam sizin ne için kullanacağınıza bağlı. Eğer oyun oynamak dışındaki işlerinizi elinizdeki notebookdan yapıyorsanız PS5 daha mantıklı ancak yazılım falan uğraşıyorsanız PC daha mantıklı.

Hocam sizin ne için kullanacağınıza bağlı. Eğer oyun oynamak dışındaki işlerinizi elinizdeki notebookdan yapıyorsanız PS5 daha mantıklı ancak yazılım falan uğraşıyorsanız PC daha mantıklı.
Hocam notebook dan kastım öyle laptop falan değil yıllar önce 900 e aldığım casper tablet-pc. Yani ondan sadece sörf yapabiliyorum. Başkasını kaldırmıyor.

Pc daha mantıklı.PS nin bana göre özel oyunları dışında bir artısı yok. Yurt dışında ps kullananlar genelde daha ekonomik olduğu için alıyor ama biz onuda alamıyoruz neyse.
Peki ileride bilgisayar alacağım zaman laptop mu tercih etmeliyim masaüstü mü? Ben laptop'u taşınılabilirlik açısından tercih ediyorum ama herkes performans olarak masaüstü diyor.

Geri
Yukarı