PS5 vs PC

Bilgisayar her zaman daha fazla performans verir oyun konsoluna göre. Ayrıca istediğin zaman klavye mouse istediğin zamandada konsola dönebilirsin. Hazır sistem önermem gerekirse de linki bırakıyorum.

LİNK: ALI BICIM-SOBA/Intel Core i3 12100F/MSI GeForce RTX 3060 GAMING X 12GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM

Tamamdır çok teşekkür ederim 5K bütçem arttı bu bilgisayar için. Daha iyisi var mı ya da sonradan sıvı soğutma vs takabilir miyim? Ayrıca RDR Spider-Man vs. rahat oynatır değil mi?

PC derim. O fiyata alacağınız sistem, PlayStation 5'ten daha iyi. Oyunlar PC'ye iyi optimize edilirse mis gibi oynarsınız.

Çoğu kişi o fiyata alıcağın bilgisayar PS5'ten daha az performans verir diyor. Hazır sistem bir tavsiyen var mı? Sadece oyun odaklı alıyorum zaten 750 Ti'lı idare eder bir bilgisayarım var.

Son düzenleme:
Tamamdır çok teşekkür ederim 5K bütçem arttı bu bilgisayar için. Daha iyisi var mı ya da sonradan sıvı soğutma vs takabilir miyim? Ayrıca RDR Spider-Man vs. rahat oynatır değil mi?

Çoğu kişi o fiyata alıcağın bilgisayar PS5'ten daha az performans verir diyor. Hazır sistem bir tavsiyen var mı? Sadece oyun odaklı alıyorum zaten 750 Ti'lı idare eder bir bilgisayarım var.

Piyasaki her oyunu oynatır merak etme ve tabii ki istersen sıvı soğutma takabilirsin sonradan her türlü modifiyeyi yapabilirsin bilgisayarına. Bu fiyata bu bütçeyle alabileceğin en iyi bilgisayar budur eğer alırsan şimdiden hayırlı olsun.

Bence PC. Eğer PS gibi kullanmak isterseniz, Monitör yerine TV ekranına takarsan çok güzel olur.

Ve PS alacaksan, TV de alman lazım eğer duzgun bir TV'n yoksa

Hocam konu optimizasyon. Linkteki bilgisayarı buldum mesela. İşini hayli hayli görecektir. Daha iyi sistemler de toplanabilir ben önüme ilk geleni koydum. Çoğu oyunda 60 FPS'i geçecektir. Ben PC alırdım. Gamepass'i var hem. Maalesef ki 70 liraya bir sürü oyunu kiralayabiliyorsun. PS Exclusive oyunları ise yavaş yavaş PC'ye geliyor.

İşlemci tabanlı mı ekran kartı tabanlı mı oyun oynadığına göre değişir. Evet daha düşük performans alırsın zaten PS5'ten ama en azından istediğini yapabilirsin PS5'teki gibi çoğu şeyde kısıtlaman olmaz. Ayrıca seni tatmin edecek düzeyde bir sistem toplarsın çok rahat. 3050'li hazır sistemlere bir göz at İtopya'dan.

Yeni konular

Geri
Yukarı