PS5 vs PC

@nospanti neden beğenmedim bırakıyorsunuz? Tamamen tercih meselesi.
Tavsiyeniz den kaynaklı ama türkiye şartlarında bu normal birşey, ama gene'de ne olursa olsun ortada olan şey bir emek hırsızlığı.
Tercih veya değil olan şey bu (hırsızlık).

Tavsiyeniz den kaynaklı ama türkiye şartlarında bu normal birşey, ama gene'de ne olursa olsun ortada olan şey bir emek hırsızlığı.
Tercih veya değil olan şey bu (hırsızlık).
Bence bu korsan olayına diğer taraflı bakmak lazım. Dolar kurunu falan ortada neyse de. Emek hırsızlığı yapmamamız için şirketler çabalıyor mu acaba? (korsan oyun kullanmıyorum ve önermiyorum) Türkiye'nin genel durumuna bakıp özel fiyatlandırma getiren firma sayısı iki elin parmağını geçmiyor. Ama Sosyal'de bu olayı ölümüne savunanlar var. Acaba savunduğunuz firmaların pazarlama alanında bir kere bile Türk oyuncular ile ilgili bir konu geçiyor mu? Sanmam. Korsan Windowslu bilgisayarlarla forumlarda doğruculuk oynamak kolay. Bazılarının yaptığı o çünkü 😁

Bence bu korsan olayına diğer taraflı bakmak lazım. Dolar kurunu falan ortada neyse de. Emek hırsızlığı yapmamamız için şirketler çabalıyor mu acaba? (korsan oyun kullanmıyorum) Türkiye'nin genel durumuna bakıp özel fiyatlandırma getiren firma sayısı iki elin parmağını geçmiyor. Ama Sosyal'de bu olayı ölümüne savunanlar var. Acaba savunduğunuz firmaların pazarlama alanında bir kere bile Türk oyuncular ile ilgili bir konu geçiyor mu? Sanmam. Korsan Windowslu bilgisayarlarla forumlarda doğruculuk oynamak kolay. Bazılarının yaptığı o çünkü 😁
Ne derseniz deyin yapılan şey hırsızlık, ve fiyatların düşmesinin tek yolu yönetim. Şirketler fiyatlar için birşey yapmaz ve Steam'de en ucuz biz satın alıyoruz Rusya'dan sonra, kısaca çözüm ekonomide (uzun adam'da) neyse sen anladın😉.

Yeni konular

Geri
Yukarı