PS5 vs Xbox Series X

Hocam 20 tane özel oyun var diğerleri Xbox'ta da var PS5 tüm PS4 oyunlarını çalıştırıyor mu ve PS5'in grafik i göz ile görünür seviyede Xbox'tan düşük PS5'in kolu DualSense daha iyi Xbox'ta oyunlar ucuz değil PS5 ile aynı çok örnek var ki Xbox'ta 200-250 TL daha pahalı bir de Sony artık çok az oyun yapacak mış oyun paralarını yetiştiremiyorlar mış ve ve şirket günlük %10 zarar ediyormuş hangisi daha mantıklı acaba.

Xbox.

@Adimi unuttum
Knk Xbox maaşın ne kadar söylermisin,bu kadar fanboyluk yapman doğru değil sadece Xbooooooooxxxxx deyip deyip duruyorsun bize mantıklı fikirler ile gel.
Knk oyun sorun değil bildiğim kaçak siteler daha doğrusu kaçak değil oyunu 40 a alıyor 42 ye satıyor 500 - 1000 tane diyorlar oyun bütçen varsa ps5 al ps5 artıkları + Türkçe dublaj + özel oyunlar + garanti servisleri çok iyi en ufak sornu çözüyorlar + devrim niteliğinde dualsense gamepad + daha şık + gamepass e çeker PS plus kimse konuşmasın içinde horizon + god of War + demon souls sen gidip assasinss credd oynuyor sun diye gamepass övüyor sun + yıllardır bu piyasanın içindeler herkes diyor paragöz mal adam yaptığı kaliteli oyunun parasını çıkaramıyor Microsoft oyun bile yapmıyor zaten online oynuyor sun

Tamamen kişisel bir tercih, Playstation yıllardır olduğu gibi özel oyunları ile öne geçiyor. Xbox'ın donanımı daha iyi fakat kontrolcüsü vasat, oyun ve kontrolcü gibi nedenlerden ötürü Playstation tercih ederdim.
Boş yere herhangi bir markanın ürününü savunmanın anlamı yok, kişisel.

Kanka oyun sorun değil bildiğim kaçak siteler daha doğrusu kaçak değil oyunu 40'a alıyor 42'ye satıyor 500 - 1000 tane diyorlar oyun bütçen varsa PS5 al PS5 artıkları + Türkçe dublaj + özel oyunlar + garanti servisleri çok iyi en ufak sornu çözüyorlar + devrim niteliğinde DualSense gamepad + daha şık + Game Pass'e çeker PS Plus kimse konuşmasın içinde Horizon + God of War + demon souls sen gidip assasinss credd oynuyor sun diye Game Pass övüyor sun + yıllardır bu piyasanın içindeler herkes diyor paragöz mal adam yaptığı kaliteli oyunun parasını çıkaramıyor Microsoft oyun bile yapmıyor zaten Online oynuyor sun.

Xbox neden alınır: Ucuzluk, sadelik bir de donanım diyeceğim de aradaki fark 10 FPS ya var ya yok.

@jordi 5858 Hocam bende seris s var ondan önce de PS4 kullandım içerik olarak Xbox'ın içinde kaliteli oyun çok az Sony tarafında oynanacak çok oyun var 1 yıllık PS delüx alırsınız bütün yıl oynarsınız.

PS 5 alın pişman olmazsınız.

Hangi oyunları oynamayı düşünüyosunuz bir de hocam.

@jordi 5858 Hocam bende seris s var ondan önce de PS4 kullandım içerik olarak Xbox'ın içinde kaliteli oyun çok az Sony tarafında oynanacak çok oyun var 1 yıllık PS delüx alırsınız bütün yıl oynarsınız.

Hangi oyunları oynamayı düşünüyosunuz bir de hocam

The last of us favorim god of war days gone horizon Spiderman blodborne returnal demon souls ghost of tushima bu

The last of us favorim god of war days gone horizon Spiderman blodborne returnal demon souls ghost of tushima bu

Yeni konular

Geri
Yukarı