PS5 vs Xbox Series X

Ek olarak bir gamepad alacağım, hangi konsol alınmalı?

PS'a özel seriler God of War Uncharted gibi bu oyunlardan feragat ederim diyorsanız Xbox daha performanslı PS5'e göre burada tamamen sizin ne istediğize bağlı.
 
Güç değerlerine bakınca kağıt üstünde Series X daha güçlü ciddi bir fiyat farkı vardı en son
PS özel oyunlarına ilgin varsa PS al onun dışında Xbox hem daha ucuz hem Game Pass diye bir nimet var bir sürü oyunu sana ayda 40 TL'ye veriyor PS özel oyunlarına ilgin varsa PS al onun dışında direk Xbox yapıştır.
 
Yıl olmuş 2023 hala GamePass övüyor millet. GamePass Ultimate “aylık” 120 TL olmak üzere, uzun süreli alımları yavaş yavaş kapatıyorlar artık. Diğer tarafta PS Plus Deluxe “yıllık” 460 TL’ye çok çok daha iyi bir kütüphane sunuyor.

Açın iki kütüphaneyi karşılaştırın. Çok yüksek ihtimalle PS tarafındaki kütüphaneyi daha çok beğeneceksiniz.

PS tarafında insan sayısının fazlalığı dolayısıyla ikinci el hesap alım-satımının çok daha rahat olması vs sebebiyle oyunlara ulaşım da çok daha kolay.
 
Daha öncesinde PS4 kullanmadıysanız Uncharted serisini, God of War'ları, Bloodborne'u, Horizon'ları, Last of Us'ları, Spiderman'leri ve daha pek çok özel oyunu oynama şansınız olacak.
Xbox One'lardan birini kullanmadıysanız zaten hepsi PC'de olan Halo'ları, Gears'ları, eee... Halo'ları, bi de Gears'ları oynamak isterseniz Series S alabilirsiniz. Ha, unutmadan Halo'ları ve Gears'ları ekleyeyim onlar da güzel.
 
Kafası geçmişe dayalı Xbox fanboylarının gene Game Pass dışında övebilecek bir şeyi yok, PS Plus geldi artık Game Pass'ten çok daha iyi. Kaldı ki Xbox'ta ne yapabiliyorsanız PC de yapabiliyorsunuz artık.(Şimdi gene gelip "abe ilerleyen sureclerde ps oyunlari pc ye çıkıyor zaten" derler kesin)
 

Yeni konular

Geri
Yukarı