PS5 yurt dışından mı alınır Türkiye'den mi?

Ben ürüne hemen kavuşmak istiyorum aslında o yüzden TR istiyordum.
Ben dijitalci olduğum için ve hayatımda en son kutulu oyunu 2013'te alan biri olarak dijital sürüm iyidir derim ama illa kutulu istiyorsanız o zaman 5000₺ gayet uygun. Yurtdışı daha mantıklı.
Orada mağazalarda bulunabilir seviyelere gelmesi lazım ama alabilmek için. Benim en azından.
O da yazı geçer.
Çok ikilemdeyim gerçekten.
Garantiden pek tırsmıyorum da aslında ama yani 7500 fiyat fazla değil mi sizce de?
7000 Max beklerken.

Dijital ekonomikliği kalmıyor bir süre sonra.
Sadece FIFA pes oynarım diyorsanız dijital alın ama oyun makinem bu olacak diyorsanız hiç de ekonomik kalmıyor bir müddet sonra.

Ben ürüne hemen kavuşmak istiyorum aslında o yüzden TR istiyordum.

Orada mağazalarda bulunabilir seviyelere gelmesi lazım ama alabilmek için. Benim en azından.
O da yazı geçer.
Çok ikilemdeyim gerçekten.
Garantiden pek tırsmıyorum da aslında ama yani 7500 fiyat fazla değil mi sizce de?
7000 Max beklerken.

Fazla zaten. Adamlar %18 KDV'yi de kendi karlarına geçirdi. Yani normalde %18 daha ucuz olması lazım bu da 6054₺ yapıyor.

Tezcanlısınız biraz anladığım kadarıyla 😀 Ama henüz PS5 için doğru düzgün oyun yokken beklemeniz mantıklı olur. Özellikle arada 2500₺ gibi bir fiyat farkı varken

Evet öyleyim ama geçen yıldan beri bu makineyi beklemiş biri olarak ve elimde hiçbir oyun makinesi olmadığını var sayarsak beklemek için sebep yok.
Evet öyleyim ama geçen yıldan beri bu makineyi beklemiş biri olarak ve elimde hiçbir oyun makinesi olmadığını var sayarsak beklemek için sebep yok.
PS3'ten geçiyorum . PS4 oyunları bile bana yeni nesil kalıyor.
Asgari ücret 2800TL iken 2500TL de ne bileyim yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı