PS5'e geçmeli miyim?

PS4 1TB kullanıcısıyım, PS5'e geçmeli miyim?
Kanka Geforce now'a neden geçmiyosun telefondan oynarsın heryerde :D kötü bi pc varsa onda da oynarsın. Hem rtx ile oynarsın. Sponsoru gibi herkese tavsiye eder oldum bende bugün yarın alıp denicem ama araştırmalarım sonucu bu olay çok hoşuma gitti :D Ayrıca hiç pc si olmayan için en uygun oyun oynama yöntemi, bi kol bi üyelik bitti.

Hatta teldeki görüntüyü tv'ye aktarma falan varsa, yada kötü bi laptoptan hdmı la ffalan görüntüyüde tv ye aktarırsın al sana on numara müq taşınabilir 4k rtx sistem :D Yanlışım varsa düzeltin henüz bizzat denemedim.

Kanka Geforce now'a neden geçmiyosun telefondan oynarsın heryerde :D kötü bi pc varsa onda da oynarsın. Hem rtx ile oynarsın. Sponsoru gibi herkese tavsiye eder oldum bende bugün yarın alıp denicem ama araştırmalarım sonucu bu olay çok hoşuma gitti :D Ayrıca hiç pc si olmayan için en uygun oyun oynama yöntemi, bi kol bi üyelik bitti.
İyi internet herkesde yok kanka. Hele de Türkiye’de hala GFN çoğu kullanıcı için sıkıntı bir teknoloji.

İyi internet herkesde yok kanka. Hele de Türkiye’de hala GFN çoğu kullanıcı için sıkıntı bir teknoloji.
Knk bende hiç yok, ama 25 mb yeter deniyo minimum. Tabi minimumda arada sıkıntı yaşamayı kimse istemez ama 35 50 falan çoğu kişide vardır sanıyorum zaten max 50 en iyi haline yetiyo diyo site ama bilmiyorum. Telefondan 4.5g hız testiyaptım geçen 75i gördü, ama jitter ms fln yüksekti.

Bende şahsen sıkıntısını kolda merak ediyorum, kol alıcam dualsense de karar kıldım nihayet ama yinede öncesinde bilmek istiyorum telefondan bağlandığımda titreşim olurmu (adaptif trigger falan olmaz çünkü pc de bile kablolu bağlamayınca olmuyomuş kabloluda oluyomuş) Ama normal standart titreşimleri xbox kolundan geri kalmadan olurmu kablosuz bağlantı için onu merak ediyorum.

16ya bulunabiliyor en son baktıgımda (2-3 gün önce) vardı.

Evet fakat ithalatçı garantili dostum Sony Avrasya değil. Kısaca İthalatçı garantili demek esnaf garantili yurtdışı malı demektir.

Eninde sonunda geçecekseniz, bir an önce geçmeniz mantıklı. Çünkü bugün 14-15 bine bulabilirken, ertelediğinizde daha pahalıya alacaksınız. Manasız bir erteleme olur yani.
Ha derseniz ki ben bunla idare ederim yıllarca, PS 6'a çıkınca ona geçerim, o sizin bileceğiniz iş :)
Bu arada yurtdışından getirilip satışa konulan bir çok cihaz var, sıfır dahil. Daha uygunada bulabilirsiniz yani. Bende öyle aldım.
PS6 çıkmasına minimum 5 yıl var daha.

Alacaksanız kesinlikle taksitle alın, en fazla 4 ay var diye hatırlıyorum taksit için ama yine de taksitle almalısınız, enflasyon karşısında kara gireceksiniz.

Geri
Yukarı