PS5'e geçmeli miyim?

Kanka GeForce NOW'a neden geçmiyosun telefondan oynarsın her yerde :D kötü bir PC varsa onda da oynarsın. Hem RTX ile oynarsın. Sponsoru gibi herkese tavsiye eder oldum bende bugün yarın alıp deneyeceğim ama araştırmalarım sonucu bu olay çok hoşuma gitti :D ayrıca hiç PC'si olmayan için en uygun oyun oynama yöntemi, bir kol bir üyelik bitti.

Hatta teldeki görüntüyü TV'ye aktarma falan varsa, ya da kötü bir laptoptan HDMI'la ffalan görüntüyüde TV'ye aktarırsın al sana on numara mükemmel taşınabilir 4K RTX sistem :D yanlışım varsa düzeltin henüz bizzat denemedim.

7-8 ay önce denedim internetim 1000/1000 ama bilgisayarım kötüydü o yüzden aldım ama kalitesi çok kötü yurt dışındaki gibi değil ama Xbox Cloud daha iyi gibi onda pek sıkıntı yaşamadım VPN'le girmeme rağmen onda da her oyun yok bence PS5'e geçmeye düşünen birisi buna hiç bulaşmamalı.

Eninde sonunda geçecekseniz, bir an önce geçmeniz mantıklı. Çünkü bugün 14-15 bine bulabilirken, ertelediğinizde daha pahalıya alacaksınız. Manasız bir erteleme olur yani.
Ha derseniz ki ben bunla idare ederim yıllarca, PS 6'a çıkınca ona geçerim, o sizin bileceğiniz iş :)
Bu arada yurtdışından getirilip satışa konulan bir çok cihaz var, sıfır dahil. Daha uygunada bulabilirsiniz yani. Bende öyle aldım.

Ben de satıyorum hocam. Linki ekledim. Açıklamaya detaylı bilgi yazdım.

Fatura tarihiniz nedir? Sony Eurasia TR garantisi artık Avrupa ürünlerinde de geçerli değil. Ancak MediMarkt, Almanya gibi ülkelerden alınmış ürünlere memnuniyet açısından Türkiye'de 1 yıl garanti veriyor Hollanda da geçerlidir muhtemelen müşteri hizmetlerinden teyit edebilirsiniz.

Bence PS4'ün ikinci elleri bu denli hızlı satılıyorken satıp PS5'e geçmek mantıklı. Hiçbir yeni nesil exclusive PS4'e çıkmayacak. Zaten bundan önce de çıkmadı. Geçme onda da oynanıyor diyenleri anlamıyorum. (örneğin; GoW Ragnarok/ Horizon Zero Forbidden West veya gelecek olan Spider-Man 2)

7-8 ay önce denedim internetim 1000/1000 ama bilgisayarım kötüydü o yüzden aldım ama kalitesi çok kötü yurt dışındaki gibi değil ama Xbox Cloud daha iyi gibi onda pek sıkıntı yaşamadım VPN'le girmeme rağmen onda da her oyun yok bence PS5'e geçmeye düşünen birisi buna hiç bulaşmamalı.
Kanka xcloud Türkiye de sunucusu yok diye almadım 7 8 ay önce 1000gb internetle kalitesi nasil kötü gelmiş olabilir 4k ultra 60 fps gelmesi lazım enis kiraz oğlu kullanimini gösterdi ozamanlarda gördük. Sqna görüntü daha düşük kalitede mi geliyodu yoksa ping sorunumuydu internetine vakilirsa oing olmamalı ama görüntü kalitesiyse ayarlardan arttirabiliyosun

Fatura tarihiniz nedir? Sony Eurasia TR garantisi artık Avrupa ürünlerinde de geçerli değil. Ancak MediMarkt, Almanya gibi ülkelerden alınmış ürünlere memnuniyet açısından Türkiye'de 1 yıl garanti veriyor Hollanda da geçerlidir muhtemelen müşteri hizmetlerinden teyit edebilirsiniz.

1 hafta öncesi fatura tarihi hocam.

1 hafta öncesi fatura tarihi hocam.
Hocam o zaman sadece MediaMarkt tarafından garanti olabilir. Sony Eurasia artık Avrupa dahil hiçbir yurt dışı cihazi garantiye dahil etmiyor, müşteri hizmetleri bu şekilde bilgi veriyor.

Onlar özel kendi üretimleri, yani Custom PS5. Yani aslında resmi olarak slim modeli çıkmadı. Diskli olan model normal PS5, dijital olan versiyon ise blu-ray sürücüsü olmayan dijital PS5.
hocam google da ps5 dijital diye aratın çıkıyor ama sadece disk sürücüsü yok ve soğutucusu bir tık daha inceydi sanırım

Geri
Yukarı