PS5'e geçmeli miyim?

Rica ederim ne demek :)
Kral bu arada .. azonce gfn üye oldum aldım ve telefondan denedim müttthişşş ötesi birşeymiş bee hemde kolsuz bile oynanıyor ama tabiiki denemelik oynanır gerçekten keyifle oynayabilmek için kol şart ama supper birşeymiş bee bayıldım iyiki almışım crysis2 remastered acarak başladım denemeye ve grafikleri kökledim en yüksek çözünürlük ultra ayarlar dlss rtx falan herşeyi fulledim girdim ooohh müthişş akıyor oyun ss alıp durdum 😂😄😄🤌🏼😍 cidden iyi, 50 dk falan oynadim 2küsür gb gitmiş bu arada. Tam internet katili olcak bu belli 😄 ( son 10 15 dk de 2 gb daha yedi, mobil veri biraz sikintiymis akicilikla sıkıntı yokta 10 dk 2gb ne, ultra rtxe aldım diye dahami cok yiyor anlamadim 😂)

Son düzenleme:
Kullanım amacına bağlı. Siz konsolu FİFA gibi oyunlar için kullanıyorsanız ve performansından memnunsanız gerek yok.
Ama her yeni çıkan oyunu oynamak için kullandığınız bir konsolsa, geçin derim.

Bilemiyorum kanka biriside başka yerde GFN önceden iyiydi TR sunucu açınca kötüleşti TR sunucusu sira bekleyiyor ve kötü falan demişte ikinizinde yorumundan zaman gecmis şimdi indirimde ben bir denemeyi düşünüyorum sonucu haber eder belki başlık falan açarım. Ama görüntü çamur denecek oadar bu firmaya laf gelmesini çok saçma buldum çünkü firma büyütmüş kendini reklamlarini yapmış ulkelerde sunucular açmış ve vadettiği şey 4K kaliteli görüntü oynama imkanı. Bakalım dediğim gibi deneyince anlaşılır.

Şu an nasıldır bilmiyorum ama umarım GFN kendini geliştirmiştir. Türkiye sunucusu evet sıra bekletiyor ve bir arkadaşım yurt dışından bağlıydı ve görüntü kalitesi, gecikme falan her şey iyi diyordu Türkiye sunucularında sıkıntı olabilir.

Kral bu arada. Azonce GFN üye oldum aldım ve telefondan denedim müttthişş ötesi bir şeymiş bee hem de kolsuz bile oynanıyor ama tabii ki denemelik oynanır gerçekten keyifle oynayabilmek için kol şart ama supper bir şeymiş bee bayıldım iyi ki almışım Crysis2 Remastered acarak başladım denemeye ve grafikleri kökledim en yüksek çözünürlük Ultra ayarlar DLSS RTX falan her şeyi fulledim girdim ooohh müthiş akıyor oyun SS alıp durdum 😂😄😄🤌🏼😍 cidden iyi, 50 dk falan oynadim 2küsur GB gitmiş bu arada. Tam internet katili olacak bu belli 😄 ( son 10 15 dk de 2 GB daha yedi, mobil veri biraz sikintiymis akicilikla sıkıntı yokta 10 dk 2 GB ne, Ultra RTX'e aldım diye daha mı cok yiyor anlamadim 😂)

O zaman GFN bilgisayarı olmayıp ya da bilgisayarı kötü olup interneti olanlar için iyi olabilir hocam ama ben yine de konu sahibinin bunlara bulaşmamasından yanayım PS5 alıp almamayı düşünen birisi bence böyle işlere girmemeli.

PS5 için Samsung 990Pro 1TB aldım herhangi bir kronik sorunu veya arızası var mı?

Geç bence 20k fazla diyorsan Xbox Series S öneririm.

Yurt dışından yarı fiyatına aldım.

Xbox'a geç yoksa hiç geçme bence.

PS4'te 200'ü aşkın oyunum var Xbox'a geçmeyi düşünmüyorum o yüzden.

Eninde sonunda geçecekseniz, bir an önce geçmeniz mantıklı. Çünkü bugün 14-15 bine bulabilirken, ertelediğinizde daha pahalıya alacaksınız. Manasız bir erteleme olur yani.
Ha derseniz ki ben bununla idare ederim yıllarca, PS 6'a çıkınca ona geçerim, o sizin bileceğiniz iş :)
Bu arada yurt dışından getirilip satışa konulan birçok cihaz var, sıfır dahil. Daha uygunada bulabilirsiniz yani. Bende öyle aldım.

Yurt dışından getirteceğim bende teşekkürler.

20 bini verdin aldın da, bu cihazın oyunları da çok pahalı. Series S + Game Pass hem daha ekonomik ve yine yeni nesil.

Geri
Yukarı