PS5'i yurtdışından getirttirirsek kaç ₺ olur?

PS5'in fiyatı malum, eğer kronik hastalığınız varsa ve hala fiyatını bilmiyorsunuz bakmayınız. Eğer bakarsanız sorumluluk bana ait değildir. Ben de yurtdışından getirmeyi düşünüyorum. Kaç ₺ olur, bilginiz var mı?
Yurt dışından getirteceğim derken? Yani tanıdık biri getirecekse evet uygun. Ama sipariş ile alacaksanız vergi falan çıkartırlar aynı fiyat olur.

PS5'in fiyatı malum, eğer kronik hastalığınız varsa ve hala fiyatını bilmiyorsunuz bakmayınız. Eğer bakarsanız sorumluluk bana ait değildir. Ben de yurtdışından getirmeyi düşünüyorum. Kaç ₺ olur, bilginiz var mı?

Dolar kuruna göre değişiklik gösterir 500 dolar olduğunu varsayarsak 3900TL civarı ediyor.

Amerika'dan almayı düşünüyordum ara sıra gittiğim için ancak vazgeçtim. Gerçekten ayrı dertleri var. Aaa bak iyiymiş işte 400-500 dolar bişey değil alırız getiririz falan diyordum sonra düşündüm burada bir oyuna 600-700 lira vermesi var üstüne ps plus alması var online oynamak için sürekli para gidecek. Hiç aklıma yatmadı vallahi eğer bir sefer parayı verip alsak bitse kesin alırdım ama aldıktan sonra da yok oyununa yok ps plus'ına sürekli sürekli para verme işi beni bozuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı