PS5'te God of War 2005 oynanır mı?

Plexuss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, internette araştırdığımda 2005'te çıkan ilk GoW oyununun PS5 üzerinde oynanabildiğini gördüm ancak GoW 3 Remastered dışında hiçbir GoW oyunu ne PS Store'da ne de PS Plus extra klasikler kataloğunda göremiyorum. Acaba oynanmıyor mu?

İlk oyunu diğerlerinden 5-6 ay önce PS2 emulatörde o ilk grafikleriyle oynadığım için çok bir yer edinmedi bende. Çoğunluk gibi GoW 3 favorim oldu diyebilirim

Edinmemesi doğal, PS2 çözünürlüğü çok çok kötü ve emulatör bile düzeltmeye yetmiyor, o yüzden direkt PS3 emulatöründen oynamıştım ve aşırı iyiydi. 3'ü dün Türkçe yamayla beraber uzun uğraşlar sonucu indirdim, bakalım nasıl

Evet aşırı kötüydü, PS3 emulatörde yenilenmiş grafikleriyle de oynanabiliyor ancak dediğim gibi o zamanlar bilmiyordum. Yine de güzel bir oyundu

Evet aşırı kötüydü, PS3 emulatörde yenilenmiş grafikleriyle de oynanabiliyor ancak dediğim gibi o zamanlar bilmiyordum. Yine de güzel bir oyundu

Tabii 2024 yılında eski gelmesi doğal ama dönemine göre ve şu anda bile her oyunu taş gibi bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…