Psikiyatra gitmek gelecekte sıkıntı yaratır mı?

Sen yine iyisiniz ben bir tane videoyu 3, 4 kere bitirdiğimi bilirim. Bu arada çocuklarda başarı sarhoşluğu vs varsa seni kandırıyor da olabilirler sonuçta başarmak çok zevkli bir meyvedir öyle değil mi?

Lisede bu yüzden tökezlemiştim bu da var. 8. de minimal çalışma ile %1'e girdim dedim lise de de böyle yaparım ama iş öyle olmuyormuş demek ki. Çalışma etiğinin çocukluktan gelmesi lazım. Bu "giftedness" bize zehir oldu.

Hiçbiri birbirine benzemiyor dönemlerin ben 8 zor sanardım taki liseye geçene kadar.

Öyle ya. Şu an kafalar karışık. Bilgisayar mühendisliği istedik matematik sakat çıktı. Dil istedik aç kalırsın dediler. Boşluktayım resmen.

Discord vesaire kullanıyor musunuz? Kafa dengi bir insana benziyorsunuz arkadaş olmak isterim açıkçası.

Öyle ya. Şu an kafalar karışık. Bilgisayar mühendisliği istedik matematik sakat çıktı. Dil istedik aç kalırsın dediler. Boşluktayım resmen.

Discord vesaire kullanıyor musunuz? Kafa dengi bir insana benziyorsunuz arkadaş olmak isterim açıkçası.

Bende PC mühendisi olmak istiyorum. Matematiğim kötü halen de istiyorum matematikle pek bir alakası yok, bilmesen de olur.

Instagram, Discord gibi şeyleri kullanmıyorum. Hangi şehirde oturuyorsun.

Bende PC mühendisi olmak istiyorum. Matematiğim kötü halen de istiyorum matematikle pek bir alakası yok, bilmesen de olur.

Instagram, Discord gibi şeyleri kullanmıyorum. Hangi şehirde oturuyorsun.

Aslında biraz C++ ve Java biliyorum ama bu devirde diplomasız kimseyi almıyorlar maalesef :(

İkinci hususa gelirsek şu an internette söylemekte pek rahat değilim açıkçası, ama güneydoğuda bir il.
En azından integral ve deviation gibi şeyleri bilmek gerekiyor.

Aslında biraz C++ ve Java biliyorum ama bu devirde diplomasız kimseyi almıyorlar maalesef :(

Benim de okuldan bildiğim birkaç dil vardı unuttum tabii zaten okulda da bir şey öğrettikleri yok.

İkinci hususa gelirsek şu an internette söylemekte pek rahat değilim açıkçası, ama güneydoğuda bir il.

Nasıl yapalım o zaman bildiğin bir mesajlaşma uygulaması var mı?

En azından integral ve deviation gibi şeyleri bilmek gerekiyor.

Öğrenirsin tüm matematiği öğrenmeyeceğiz ya.

Neden yaşadığın yeri rahatcana söyleyemiyorsun ki kürt olduğun için mi? Bırak sana insanlar istediği ön yargılar da yaklaşsın sen doğru ol ki doğru insanlar seni bulsun.

Neden yaşadığın yeri rahatcana söyleyemiyorsun ki kürt olduğun için mi? Bırak sana insanlar istediği ön yargılar da yaklaşsın sen doğru ol ki doğru insanlar seni bulsun.

Yok kürt değilim. Aslında egeleyim ama doğu görevi yüzünden buradayız. Paranoya gibi gelebilir ama internette insanların benim nerede olduğumu bilmesini doğru bulmuyorum.
Nasıl yapalım o zaman bildiğin bir mesajlaşma uygulaması var mı?

Telegram?

Yeni konular

Geri
Yukarı