Psikolog Hayrettin Şahin güvenilir mi?

Resul1780

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba dostlar, YouTube'da bu adamı buldum. Videoları falan da var ve kekemeliği kesin tedavi edeceğini iddia ediyor. Ben numarasını alıp konuştum 20 seans diyor ve seans başı 1000 TL ücreti var diyor. Toplamda 20 bin TL oluyor yani. Bu adama güvenilir mi ya da kekemelik nasıl geçer, bilginiz var mı dostlar?

Bu videoda kekemelikten bahsediliyor göz atmanı tavsiye ederim. Kekemelik konusununda bilgim olmadığından videoda anlatılanlar ne kadar doğrudur bilemiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda kekemelikten bahsediliyor göz atmanı tavsiye ederim. Kekemelik konusununda bilgim olmadığından videoda anlatılanlar ne kadar doğrudur bilemiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Öyle video izleyerek çözebileceğin bir şey değil bu.

hocam asıl konu bu psikolog güvenilirmi?

Yeni konular

Geri
Yukarı