Psikolojik durumunuz nasıl?

Denize 1 kere gittim ve onda da düzgünce yüzemedim veya güneşlenemedim. Arkadaşım neredeyse hiç yok, işe gidiyorum fakat inşaatta çalışıyorum çoğunlukla ve bu yüzden hem çok yorgun oluyorum hem ağrılarım var. Azıcık bir şey evdeki interneti kullanmak istiyorum fakat her gün internet kesiliyor, hatta her gün arıyoruz fakat dalga geçer gibi çözmüyorlar. Mutsuzum ve okullar başlıyor.

Şu anda iyi :D boş boş Reels'a video atan kızla atıştıktan sonra JİTEM üyesi akrabası bana racon kesiyor onunla muhabbet ediyorum :D

Kanka ilgi meselesi de ilk defa gördüm . Spor oyun veya yarışlara ilgin yoksa normal.
Aktif olarak bisikletciyim günlük ortalama 23 km yapıyorum. Oyun konusunda valorantta +1200 rust da +1600 saatim vs var diğer pek çok oyun benzeri yarış olarak da futboll vs sevmem ama f1 ve moto gp aktif takip ediyorum hocam :(

Aktif olarak bisikletciyim günlük ortalama 23 km yapıyorum. Oyun konusunda valorantta +1200 rust da +1600 saatim vs var diğer pek çok oyun benzeri yarış olarak da futboll vs sevmem ama f1 ve moto gp aktif takip ediyorum hocam :(
Spor dediğim basket futboldu muhabbet dönen.Aslinda oyundan da bulursun da çok da gerekli mi bilmiyorum zorlamak arkadaş olmak için akışına sal gitsin.

Geri
Yukarı