Psikolojik durumunuz nasıl?

Muhteşem bir can sıkıntısı içindeyim son zamanlarda.

Ben bir şey yemiyorum çok fazla normal bir insan beslenmesi, mutfak gider kişi başı değil ev olarak hesapladım ben.
Ok da şimdi paran çok yok diyelim yinede iyi çalışmayla başarabilirsin ama hacim koyma imkanı yok gibi bir şey millet 80-95 de define gezerken sen 65-75 arası define gezersin rastgele söyledim boyunu kilosunu bilmiyorum.

Ok da şimdi paran çok yok diyelim yinede iyi çalışmayla başarabilirsin ama hacim koyma imkanı yok gibi bir şey millet 80-95 de define gezerken sen 65-75 arası define gezersin rastgele söyledim boyunu kilosunu bilmiyorum.
Pirinç en iyi carb. protein olarak da kırmızı et çok yiyemezsin, tavuk eti yersin başka bir şeye ihtiyaç yok. Zaten insanlar beslenme imkanlarından değil düzgün olmayan beslenme alışkanlıklarından gelişemiyorlar.

Pirinç en iyi carb. protein olarak da kırmızı et çok yiyemezsin, tavuk eti yersin başka bir şeye ihtiyaç yok. Zaten insanlar beslenme imkanlarından değil düzgün olmayan beslenme alışkanlıklarından gelişemiyorlar.
Kanka şimdi beslenme vs. diyeceksen Kore Japonya gibi ülkeler dışı cogu ülkede hamur işi yaygın.Amerika da daha çok var obez ekonomi ile çok bağlantılı değil.

Vallahi hocam size önerim ezilsenizde hoşunuzada gitmese de arkadaş bulmaya çalışın. Yanlış yapın ilk kez yaparsınız. İlk kez çok utancağınız hatalar da yapabilirsiniz. Ama deneyin. Büyük ihtimal sorununuz bu. Zaman geçtikçe alışmaya daha güzel daha itibarlı iletişim kurmaya başlayacaksınız.
Not: Beni sorarsan ben çok mutlu da değilim üzgün de değilim normal bir insanım şu anda.

Hocam çok sağ olun bende zaten utangaçlık korku var bunları yenmem için rezil olmam lazım zaten okulda bilmiyorum ya iyiliğine ya da kötülüğüne beni rencide ediyorlar.

Çok uzun tutmayacağım. Öncelikle 4 yıldır depresyondayım. Zaten arkadaş da yok yalnızım. Evde tek yaptığım şarkı dinlemek o da sıkıyor. Acaba sizlerin psikolojik durumlarınız nasıl? Sıkılıyor musunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Psikolojim şu iki video.

Yeni konular

Geri
Yukarı