Psikolojim bozuldu ve OKB tedavisi görüyorum

JETTİN ULTİSİ

Hectopat
Direkt konuya gireceğim. Aşık olduğum kız tarafından yaklaşık olarak 4 ay önce ret yedim. Şu an aklımdan çıkmıyor hala. Hala onu seviyorum. YKS sınavına hazırlanıyorum bir yandan bir yandan OKB tedavisi görüyorum. Kafamda çok takıntılı düşünceler var. Sürekli dua okuyorum. Günah işlerim diye ödüm kopuyor. Arada ağlıyorum hemen arkasına gaza gelir gibi oluyorum, yani önümde 10 kişi olsa direkt dalarım o derece. Hiçbir arkadaşım yok. Ne yapacağımı şaşırdım vallahi. Buraya anlatmamın sebebi ise içimi dökmek istedim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten OKB tedavisi mi görüyorsunuz? OKB olduğumu öğrendim şu anda. Yemin ederim tek farkımız 1 tane arkadaşımın olması ve ret yediğim kızı 3 yıldır hala ilk günkü gibi seviyor olmam. Tam olarak nasıl bir tedavi görüyorsunuz?

Gerçekten OKB tedavisi mi görüyorsunuz? OKB olduğumu öğrendim şu anda. Yemin ederim tek farkımız 1 tane arkadaşımın olması ve ret yediğim kızı 3 yıldır hala ilk günkü gibi seviyor olmam. Tam olarak nasıl bir tedavi görüyorsunuz?

Yaklaşık olarak 4 yıl önce liseye başlamam ile hastalığa ilk adımlarımı attım diyebilirim. Göğsümde sıkıntı ile başladı ve temizlik takıntılarımda vardı. Şu an devam eden sadece belirttiğim takıntılarım kaldı. Doktorlar kaygı bozukluğu, OKB gibi tanılar koydular. Göğsümdeki sıkıntı geçti. Genel olarak ilaç verdiler, psikolog tarafından yardım aldım. Ayda bir kontrole gidiyorum.

Yaklaşık olarak 4 yıl önce liseye başlamam ile hastalığa ilk adımlarımı attım diyebilirim. Göğsümde sıkıntı ile başladı ve temizlik takıntılarımda vardı. Şu an devam eden sadece belirttiğim takıntılarım kaldı. Doktorlar kaygı bozukluğu, OKB gibi tanılar koydular. Göğsümdeki sıkıntı geçti. Genel olarak ilaç verdiler, psikolog tarafından yardım aldım. Ayda bir kontrole gidiyorum.

Bende OKB tedavisi görüyorum bana genel olarak arkadaş ortamında takılmak iyi geliyor. Birkaç arkadaş edinirseniz fena olmaz.

Yani önümde 10 kişi olsa direkt dalarım o derece.

Dayak yersiniz hocam yapmayın.
Dünyada başka kız mı kalmadı neden son kız oymuş gibi davranıyorsunuz? İleride başka birisiyle tanışacaksın eski haline güleceksin ne kadar aptalmışım diyeceksin.
Bir kız seni reddetti diye psikolojin nasıl bozuluyor yahu sen bu kızı kaç senedir tanıyordun?

Geri
Yukarı