PSN hesabı satın alırken nelere dikkat edilmeli?

Nescpe

Centipat
PS4 ve yanında 10 üzeri oyunla beraber satın aldım, hesabı bana aktarmak için e postamı ve numaramı istedi. 3 onay kodu geldi. Sonra geçici bir şifre oluşturdu ve teslim etti. Şimdi bu hesap tamamen benim üzerimde mi?

PS4 ve yanında 10 üzeri oyunla beraber satın aldım, hesabı bana aktarmak için e postamı ve numaramı istedi. 3 onay kodu geldi. Sonra geçici bir şifre oluşturdu ve teslim etti. Şimdi bu hesap tamamen benim üzerimde mi?

Ben o hesaplar güvenilir değil diye biliyorum. Hiç almadım ama kimse tavsiye etmiyor.

Hesabın ilk sahibi hesabı sizden almaya karar verip Sony'e ticket atana kadar hesap sizin.
Ha tabiiki "hesap çalma" suçuyla şikayette bulunursa komple Playstation'ınızın da banlanma ihtimali de var düşük de olsa.

Hesabın ilk sahibi hesabı sizden almaya karar verip Sony'e ticket atana kadar hesap sizin.
Ha tabii ki "hesap çalma" suçuyla şikayette bulunursa komple PlayStation'ınızın da banlanma ihtimali de var düşük de olsa.

Öyle bir şey yapabileceğini zannetmiyorum evi belli yurdu belli de işte ne olur ne olmaz diye dedim.

Arkadaşlar Selam, ilk kez PSN hesabı satın alacağım da hesabı güvenli ve tam şekilde nasıl alacağımı bilmiyorum bir de kardeşlik hesap değil, hesabın full tamamen bana geçmesini istiyorum nelere dikkat etmem gerek neler yapmam gerek rica etsem yardımcı olabilecek birileri var mı?

Geri
Yukarı