PSP alınır mı?

E1004'e neden öyle dediniz hocam genel olarak sevilen bir sürüm benim bildiğim, merak ettim.

E1004 PSP serisinin son ürünüdür, mono hoparlör ve kötü bir ekran ile gelir aynı zamanda normal PSP modellerine göre daha kalındır ve malzemesi daha kötüdür, onu bir piano Black PSP ile yan yana getirdiğiniz zaman E1004 modelini çöpe atmak istersiniz.

Daha sesli bir UMD disk okuyucu içermektedir, ve yapışık bir pil.

Aynı zamanda Wi-Fi içermemektedir ve tuşları normal modele göre hassasiyeti daha kötüdür.

E1004 bir uygun fiyatlı üründü tıpkı PlayStation 2 SCPH-90004 gibi.

E1004'e neden öyle dediniz hocam genel olarak sevilen bir sürüm benim bildiğim, merak ettim.

E1004 sevilmez bataryası çıkarılamıyor çübkü.

Modelde Wi-Fi özelliği yok bu nedenle internete bağlanılmıyor.

Wi-Fi değil asıl sebebi bataryası çıkamıyordu ondan sevilmedi.

E1004 PSP serisinin son ürünüdür, mono hoparlör ve kötü bir ekran ile gelir aynı zamanda normal PSP modellerine göre daha kalındır ve malzemesi daha kötüdür, onu bir piano Black PSP ile yan yana getirdiğiniz zaman E1004 modelini çöpe atmak istersiniz.

Aynı zamanda Wi-Fi içermemektedir ve tuşları normal modele göre hassasiyeti daha kötüdür.

E1004 bir uygun fiyatlı üründü tıpkı PlayStation 2 SCPH-90004 gibi.

Bende Black piano var E2004 versiyonu çok şık ve güzel bir model kesinlikle.

PSP-2000, 3 adet 0 içeren tek model kodlu PSP kullanıyorum, harika ve eşsizdir.
CF031F3A-2062-4506-A4F4-D701B155A468.jpeg

Farklı bir öneri isterseniz telefondan emulatör ile de PSP oyunlarını oynayabilirsiniz.
Lemuroid felsefe olarak açık kaynak olmasına ve bu konuda başarılı olmasına rağmen çok yetersiz buluyorum. Örneğin cihazı otomatik yan çevirme gibi bir ayarı yok. Hadi otomatik çevir yaptın sistem ayarından, bu sefer tuşlar çok saçma yerlerde kalıyor ve birbirine bağlı hareket ediyorlar. Androidde güzel bir deneyim istiyorsanız ayrı ayrı emülatör kullanmanız lazım henüz çoklu emülatör olup da eksiği gediği göze çarpmayan program yapılamadı.

Nes, snes, gba vb için çoklu emülatörler performans anlamında kasmaz ama psp gibi psx gibi nintendo ds gibi oyunlarda küfür edersiniz ayrıca tuş ayarları sizi deli eder. Benim önerilerim:

Nes için:
Nostalgia.NES (NES Emulator) - Apps on Google Play

Snes için:

Gba için:

Psp için:

Psx için:
ePSXe for Android - Apps on Google Play
(bu ücretli, modlu apk rahatlıkla bulabilirsiniz ücret vermek istemezsiniz. Bunun gibi kasmayan ve ayarları sağlam başka psx emülatörü varsa söyleyin biz de geçelim)

Nostalgia amülatörlerin gg ve gbc için olanları vardır. Reklamlıdır ama sadece dosya yerinde altta ufak reklam çıkar başka da çıkmaz, oyun deneyimine etkisi 0.

Nintendo ds için:
DraStic DS Emulator - Apps on Google Play
(bu da ücretli ama apk bulabilirsiniz. )

Kolay gelsin.

Mini USB kablosunu oyun atmak için kullanıyordumda taşınırken kayboldu yenisini almak lazım😁😁konu sahibi arkadaşa tavsiyem sahte adaptöre dikkat etsin elinde patlar PSP.

Onu kırmak ve memorystick kartımı oyun ile doldurmak gerçekten mutlu ediyor, kabloyu en kısa sürede almanız dileklerimle 😜

Lemuroid felsefe olarak açık kaynak olmasına ve bu konuda başarılı olmasına rağmen çok yetersiz buluyorum. Örneğin cihazı otomatik yan çevirme gibi bir ayarı yok. Hadi otomatik çevir yaptın sistem ayarından, bu sefer tuşlar çok saçma yerlerde kalıyor ve birbirine bağlı hareket ediyorlar. Android'de güzel bir deneyim istiyorsanız ayrı ayrı emülatör kullanmanız lazım henüz çoklu emülatör olup da eksiği gediği göze çarpmayan program yapılamadı.

NES, snes, gba vb için çoklu emülatörler performans anlamında kasmaz ama PSP gibi psx gibi Nintendo DS gibi oyunlarda küfür edersiniz ayrıca tuş ayarları sizi deli eder. Benim önerilerim:

NES için: Nostalgia.NES (NES Emulator) - Apps on Google Play

Snes için:

Gba için:

PSP için:

Psx için:
ePSXe for Android - Apps on Google Play (bu ücretli, modlu APK rahatlıkla bulabilirsiniz ücret vermek istemezsiniz. Bunun gibi kasmayan ve ayarları sağlam başka psx emülatörü varsa söyleyin biz de geçelim)

Nostalgia amülatörlerin gg ve gbc için olanları vardır. Reklamlıdır ama sadece dosya yerinde altta ufak reklam çıkar başka da çıkmaz, oyun deneyimine etkisi 0.

Nintendo DS için:
DraStic DS Emulator - Apps on Google Play (bu da ücretli ama APK bulabilirsiniz. )

Kolay gelsin.

Bazen oyunu konsolu ile oynamak en iyi zevki verir, bu yüzden hâlâ bir PlayStation 1 sahibiyim ve onun CD okuma sesini duymak istiyorum.

Onu kırmak ve memorystick kartımı oyun ile doldurmak gerçekten mutlu ediyor, kabloyu en kısa sürede almanız dileklerimle 😜

Bazen oyunu konsolu ile oynamak en iyi zevki verir, bu yüzden hala bir PlayStation 1 sahibiyim ve onun CD okuma sesini duymak istiyorum.

Zaten kırmadan oynamak mümkün değil hele ki benim gibi J-RPG severseniz cdleri yok(olsa da gereksiz pahalı)

Lemuroid felsefe olarak açık kaynak olmasına ve bu konuda başarılı olmasına rağmen çok yetersiz buluyorum. Örneğin cihazı otomatik yan çevirme gibi bir ayarı yok. Hadi otomatik çevir yaptın sistem ayarından, bu sefer tuşlar çok saçma yerlerde kalıyor ve birbirine bağlı hareket ediyorlar. Android'de güzel bir deneyim istiyorsanız ayrı ayrı emülatör kullanmanız lazım henüz çoklu emülatör olup da eksiği gediği göze çarpmayan program yapılamadı.

NES, snes, gba vb için çoklu emülatörler performans anlamında kasmaz ama PSP gibi psx gibi Nintendo DS gibi oyunlarda küfür edersiniz ayrıca tuş ayarları sizi deli eder. Benim önerilerim:

NES için: Nostalgia.NES (NES Emulator) - Apps on Google Play

Snes için:

Gba için:

PSP için:

Psx için:
ePSXe for Android - Apps on Google Play (bu ücretli, modlu APK rahatlıkla bulabilirsiniz ücret vermek istemezsiniz. Bunun gibi kasmayan ve ayarları sağlam başka psx emülatörü varsa söyleyin biz de geçelim)

Nintendo DS için:
DraStic DS Emulator - Apps on Google Play (bu da ücretli ama APK bulabilirsiniz. )

Kolay gelsin.

PSP emu yazin ilk cikani gayet iyi ayrica konsolun hissi çok daha iyi ve rahat telefona göre telefonda bazı oyunlar stabil değil çünkü🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı