PSU alırken nelere dikkat edilmeli?

Sistemim ortalama 280W falan harciyor 350W PSU yeteceğini düsünuyorum. Ancak benim sorum bu PSU alirken uyumsuzluk falan olur mu? 6 çip 8 çip muhabbetlerini falan gördüm.
Attığım PSU sisteminiz ile uyumlu. 6 çip 8 çip muhabbeti derken?

4 pin veya 8 pin CPU girişi muhabbeti olabilir. Anakartınızda 4 pin var.

Atlamışım. 180 ₺ ile adam akıllı PSU bulamazsınız. Bütçeyi arttırma imkanınız var mı?

350W PSU'lar zaten Max 200TL falan. Bana 350W yeterde artar sistemim çok iyi değil zaten. Şu an elimde 250W PSU var sistem 230W falan kullaniyor ve ona rağmen çalistiriyor. 350W yeterde artar diye dusunuyorum.

350W PSU'lar zaten Max 200TL falan. Bana 350W yeterde artar sistemim çok iyi değil zaten. Şu an elimde 250W PSU var sistem 230W falan kullaniyor ve ona rağmen çalistiriyor. 350W yeterde artar diye dusunuyorum.

Max 200TL olan bir PSU bir elektrik kesintisinde veya bir anda oluşabilecek sorunlarda anında sisteminizde zararlar açabilir. Biraz daha zorlayarak ileride tekrar bir sistem kurmanız dahilinde PSU için extra para vermemenizi öneriyoruz.

Max 200TL olan bir PSU bir elektrik kesintisinde veya bir anda oluşabilecek sorunlarda anında sisteminizde zararlar açabilir. Biraz daha zorlayarak ileride tekrar bir sistem kurmanız dahilinde PSU için extra para vermemenizi öneriyoruz.

3-4 yıldır Everest'in 250W'lik psusunu kullaniyorum dandik bir şey. Şu ana kadar hiçbir sorun çikmadi 350W 180TL'ye alacağim psudanda sorun çikmayacahini dusunuyorum.

Alacağınız ucuz fiyatlı PSU yüzünden elektrik faturası çok gelir sizin yerinizde olsam daha kaliteli bir PSU alırım en azından elektrik tasarrufu ederim.

3-4 yıldır Everest'in 250W'lik psusunu kullaniyorum dandik bir şey. Şu ana kadar hiçbir sorun çikmadi 350W 180TL'ye alacağim psudanda sorun çikmayacahini dusunuyorum.

Düşüncenize saygı duyuyorum. Fakat benim düşüncem ileride bir sistem toplamak için tekrardan PSU için ücret ödememeniz içindir. Yani arkadaşlarda birkaç PSU linki paylaşmış Max fiyatınızda en fazla 50 TL oynuyor.

Geri
Yukarı