PSU boyutları standart mıdır?

PSU izin vermiyor'dan kastınız nedir ? Gücü mü yetmiyor yoksa kasanız eski mi ? Sorunun cevabına gelirsek, hayır her PSU aynı boyutlarda değildir. Almak istediğin PSU ve kasanı yazarsan sorun olup olmayacağı konusunda yardımcı oluruz.

Alacağınız çoğu PSU'nun boyutu standarttır ama. Uzun ve büyük PSU'lar genelde 1000W ve üzeri PSU'lardır, örnek olarak resimlerde ki PSU'ların ikisi de 1500W.
DIXFIEMWQW28201915358_402737_F46ax1500ipsusideview.png

sddss.jpg

PSU izin vermiyor'dan kastınız nedir ? Gücü mü yetmiyor yoksa kasanız eski mi ? Sorunun cevabına gelirsek, hayır her PSU aynı boyutlarda değildir. Almak istediğin PSU ve kasanı yazarsan sorun olup olmayacağı konusunda yardımcı oluruz.
Evet gücü yetmiyor işlemcim iyi ama ekran kartı kötü 500w yeter diye düşünüyorum. Bulabilirsem kasayı atarım babam vatan bilgisayardan almıştı.

Evet gücü yetmiyor işlemcim iyi ama ekran kartı kötü 500w yeter diye düşünüyorum. Bulabilirsem kasayı atarım babam vatan bilgisayardan almıştı.
Şuan çoklu grafik kartı kullanmayacaksanız 650-750W arası bütün PSU'lar işinizi görecektir. %90 kasaya da sığar.

Şuan çoklu grafik kartı kullanmayacaksanız 650-750W arası bütün PSU'lar işinizi görecektir. %90 kasaya da sığar.
650W-750W çok yüksek değerler. Şu an için ortalam bir bilgisayara 500W 80+ yeterlidir efendim.

@Méticuleux Genel olarak eşittir, 1500W ve 1000W genel için geçerli değil bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı