PSU çalışınca sigorta atıyor

Ghost0628

Hectopat
Merhaba herkese, birkaç gün önce ikinci el aldığım masaüstü bilgisayarın geçen gün içini açıp temizleyip kapatmıştım. Açtığımda sigorta attı tekrar sigortayı kaldırıp yine açmayı denedim ve açıldı. Bugün yine bilgisayarı açtığımda yine sigorta attı. Başka odalarda başka prizlerde denedim yine sigorta attı birkaç kere de sigortayı attırmadan sorunsuz çalıştı ardından yine sigortaları attırdı. Sorun ne olabilir konuyla alakalı bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Eviniz eskiyse ya da PSU'nuz sertifikasız ise bunlardan kaynaklı oluyor genelde.
+ Evde aynı anda çok fazla elektronik eşya mı çalışıyor?

Eviniz eskiyse ya da PSU'nuz sertifikasız ise bunlardan kaynaklı oluyor genelde.
+ Evde aynı anda çok fazla elektronik eşya mı çalışıyor?

PSU: Zalman ZM1200-EBT
Ev eski ama evde benim bilgisayardan başka her şey normal çalışıyor, 2300 Watt'lık kurutma makinesini takıyorum mis gibi çalışıyor aynı yere PSU'yu takıyorum sigorta atıyor.

PSU: Zalman ZM1200-EBT
Ev eski ama evde benim bilgisayardan başka her şey normal çalışıyor, 2300 Watt'lık kurutma makinesini takıyorum mis gibi çalışıyor aynı yere PSU'yu takıyorum sigorta atıyor.
Dostum sanırsam benden daha eskisin platformda, donanımla uğraşan arkadaşları etiketlersen sevinirim. Benim bilgim kısıtlı ne desem yalan olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı