PSU Tier List

• Konuyu başlatan RPM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 41
  • Görüntüleme 22B
@actanonverba aynı kalite, olabilir ve alınabilir.

Ama açıkçası daha uygun fiyatlı benzer kalitede başka güç kaynağı alınabilir kanısındayım ben.
Şunlara da bakmanızı öneririm dediğiniz birkaç model var mıdır önerebileceğiniz? Bütçe olarak dediğim gibi esneğiz ve gereksiz harcama yapmasak güzel olur. Focus Plus'tan yola çıkıp Strix 550'lere kadar geldik. Sizin öneriniz varsa benzer kalitede ama daha uyguna, onları da değerlendirebiliriz.

Örneğin şu an farkına vardık, Core Reactor 650W - 1200₺'e alınabiliyor. Yine Tier A sanırım ve 550W Strix ile aynı fiyatta.

Son düzenleme:
Örneğin şu an farkına vardık, Core Reactor 650W - 1200₺'e alınabiliyor. Yine Tier A sanırım ve 550W Strix ile aynı fiyatta.

Core Reactor daha mantıklı, 650W olması avantaj en azından.

FSP Hydro G PRO daha iyi ASUS fason bir firma üretiyor FSP IE kendi üretiyor ben kullanıyorum çok sesiz ve taş gibi PSU düşünmeden alınabilir markadır 😉

FSP iyidir 🙂😉

Şu an ona takıldık evet, gürültü seviyesi olarak 22.3 desibel görünmekte, korkunç bir değer. Arkadaşım pek önemsemez ancak ben çok önemsiyorum ses seviyelerini. Şu an gereksiz şekilde kendim için de alasım geldi :) Bu modeller arasından artık ses - kalite - fiyat - görüntü vs. bu kriterleri değerlendirip birisine kadar vereceğiz. Core Reactor en güçlü aday gibi duruyor çünkü Strix 550W fiyatında ve 650W ile bir tık daha geleceğe dönük (gereksiz de olsa) gibi duruyor. Tekrar teşekkürler yanıtlarınız için.

FSP Hydro G PRO daha iyi.

Pek sayılmaz. Core Reactor ile hemen hemen denk.

Siz Corsair PSU'nuz yanmadan önce de inatla Corsair savunuyordunuz. Önemli olan marka değil, model.

Öncelikle, önerdiğiniz PSU 1400 TL. Gereksiz.

Ayrıca fan profili cidden sıkıntılı. Gerçi ortalama 34 dB ses çıkarttığı için pek problem olmayacaktır.

1643392839429.png

Şu an ona takıldık evet, gürültü seviyesi olarak 22.3 desibel görünmekte, korkunç bir değer. Arkadaşım pek önemsemez ancak ben çok önemsiyorum ses seviyelerini. Şu an gereksiz şekilde kendim için de alasım geldi :) bu modeller arasından artık ses - kalite - fiyat - görüntü vs. bu kriterleri değerlendirip birisine kadar vereceğiz. Core Reactor en güçlü aday gibi duruyor çünkü STRIX 550W fiyatında ve 650W ile bir tık daha geleceğe dönük (gereksiz de olsa) gibi duruyor. Tekrar teşekkürler yanıtlarınız için.

FSP al şaşma kullandığım zaman kalitesini hisedeceksin.
Pek sayılmaz. Core Reactor ile hemen hemen denk.

Siz Corsair PSU'nuz yanmadan önce de inatla Corsair savunuyordunuz. Önemli olan marka değil, model.

Öncelikle, önerdiğiniz PSU 1400 TL. Gereksiz.

Ayrıca fan profili cidden sıkıntılı. Gerçi ortalama 34 dB ses çıkarttığı için pek problem olmayacaktır.

Eki Görüntüle 1286273

PSU yükte ses çıkarmıyor doğru Corsair'i savunuyordum dilim yandı 🤣🤣 ama FSP candır diğer markalar modeller boş heyecandır.

@RPM Yalnız sizin konunuzda 45dBA ses seviyesi yazıyor, kendi sitesinde 650W modeli için 22.3 dBA yazıyor. Sanırım sandığım kadar sessiz değil? :) Yine de 650W olarak Strix 550W'a göre daha mantıklı tercih gibi duruyor.

@NeverGive Up FSP elbette kaliteli ben de biliyorum ancak bütçe nazarında daha makul tercihler varken muhtemelen onları tercih ederiz. Core Reactor 650W, 1190₺'e çok iyi duruyor şu an seçenekler arasından.

@RPM yalnız sizin konunuzda 45dba ses seviyesi yazıyor, kendi sitesinde 650W modeli için 22.3 dba yazıyor. Sanırım sandığım kadar sessiz değil? :) yine de 650W olarak STRIX 550W'a göre daha mantıklı tercih gibi duruyor.

@NeverGive Up FSP elbette kaliteli ben de biliyorum ancak bütçe nazarında daha makul tercihler varken muhtemelen onları tercih ederiz. Core Reactor 650W, 1190₺'e çok iyi duruyor şu an seçenekler arasından.

O zaman hayırlı olsun.

@RPM Yalnız sizin konunuzda 45dBA ses seviyesi yazıyor, kendi sitesinde 650W modeli için 22.3 dBA yazıyor. Sanırım sandığım kadar sessiz değil? :) Yine de 650W olarak STRIX 550W'a göre daha mantıklı tercih gibi duruyor.

1399 imiş FSP 750W Hydro G PRO, Corsair RMx 2021 serisi varsa o da olabilir ya da Thermaltake Toughpower G2 falan.
@actanonverba geri geldim.

Bu modellere de bakmanızı öneririm, özellikle NZXT ve EVGA olana.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı