PSU'dan cızırtı sesi geliyor

ZinZin

Zeptopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı Ekim'de satın almıştım. Bırkac gun önce PSU'dan bir sesler gelmeye başladı. Ertesi gün bu ses kesildi şu an çok yakından dinlediğim zaman duyulmuycak şekilde çok az bir ses var. İki üç saat araştırdım baktım çoğu kişi bu sesi coil whine diye tanımlıyordu bu sorun bir sıkıntı yaşatır mı? Yük bindirdiğim zaman ses gelmiyor herhangi bir FPS kaybı yaşamıyorum.

Bilgisayarımı Ekim'de satın almıştım. Bırkac gun önce PSU'dan bir sesler gelmeye başladı. Ertesi gün bu ses kesildi şu an çok yakından dinlediğim zaman duyulmuycak şekilde çok az bir ses var. İki üç saat araştırdım baktım çoğu kişi bu sesi coil whine diye tanımlıyordu bu sorun bir sıkıntı yaşatır mı? Yük bindirdiğim zaman ses gelmiyor herhangi bir FPS kaybı yaşamıyorum.
Yük bindirdiğinde ses gelseydi kötü bir PSU olduğunu söylerdim fakat yük binmeden çıkarıyorsa yüksek ihtimal coil whine'dır. Sorun olmaz.

Bobin ötüyordur. Ekran kartlarında da öter. Hatta benim şu an kullandığım laptop cihazda bile ultra'da oynarken bobin ötüyordu. Sonra başka bir sebepten anakartı değiştirince bobin sesi de epey azaldı fan sesinden duyulmuyor bile.

Geri
Yukarı