PSU'dan yük altına girince ses geliyor

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Selam. High Power 550 + 80 PSU'ya sahibim. Yük altına girince ince tız bir ses çıkıyor. Anlam veremedim nedense vurunca susuyor bu sefer de oyun donuyor. Çık gir yapmak zorunda kalıyorum. Sorun nedir tam olarak? Hafif kapalı alanda muhafaza ediyorum.

Selam. High Power 550 + 80 PSU'ya sahibim. Yük altına girince ince tız bir ses çıkıyor. Anlam veremedim nedense vurunca susuyor bu sefer de oyun donuyor. Çık gir yapmak zorunda kalıyorum. Sorun nedir tam olarak? Hafif kapalı alanda muhafaza ediyorum.
Oyun nedir sisteminiz nedir?

PSU'yu tamamen sökün fanı yağlayın, kompresör varsa üfletip temizleyin, yoksa elektrikli süpürgeyle detaylı temizleyin ve geri toplayıp kasaya takın. Garantisi varsa garantiye gönderin onlar temizlesin, yağlasın, yoksa bu dediklerimi siz kendiniz yapın.

Oyun nedir sisteminiz nedir?

i7-7700K R7 370 4 GB RDR2 kusura bakmayın arkadaşlar ban vardı.

Vurmayın, elektronik cihazlara vurmak işleri daha da kötüleştirir.

Sorununuz fan sebebiyle de olabilir, coil whine da olabilir. Sisteminizi, PSU modelini ve sesi paylasabilmeniz mümkün mü?

Coil whine gibi benzeri fakat daha sesli kasa yerini degiştim şu an ses gelmiyor fakat gelirse mutlaka atarım.

PSU'yu tamamen sökün fanı yağlayın, kompresör varsa üfletip temizleyin, yoksa elektrikli süpürgeyle detaylı temizleyin ve geri toplayıp kasaya takın. Garantisi varsa garantiye gönderin onlar temizlesin, yağlasın, yoksa bu dediklerimi siz kendiniz yapın.

Tekrar başlarsa temızlık yapacağım gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı