PTT ATM paramı yuttu

OSASTHEMAN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben biraz önce PTT ATM'den ininalime para yuklemesi yapmak istedim ilk 50 TL verdim kabul etti sonra para eklemesi yap dedim ve 15 TL daha yükleme yaptım makine bir anda ekranda bir hatayla karsılasıldı dedi ve para geri verilecek dedi ama vermedi sadece kartımla boş cüzdanım kaldı bunu nasıl cözcebilirim?

Merhaba ben biraz önce PTT ATM'den ininalime para yuklemesi yapmak istedim ilk 50 TL verdim kabul etti sonra para eklemesi yap dedim ve 15 TL daha yükleme yaptım makine bir anda ekranda bir hatayla karsılasıldı dedi ve para geri verilecek dedi ama vermedi sadece kartımla boş cüzdanım kaldı bunu nasıl cözcebilirim?

Bir de 50 TL'yi hesaba yüklememiş.

PTT'nin müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirtin. Hangi ATM'nin yuttuğunu, ne kadar paranızın gittiğini kaçlı banknotlar şeklinde olduğunu da belirtin. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra 1-15 iş günü içerisinde parayı genellikle iadesini yaparlar. Doğru bilgi vermek önemli.

Bir de 50 TL'yi hesaba yüklememiş.
İninal desteğe yaz kısa sürede cevap veriyorlar bankamatiği aramana gerek yok ininali ararsan bankaya gereken bilgileri iletiyorlar.

Geri
Yukarı