PTT kargo Kargolarım eve gelmiyor ve kayboldu

1 Aralık günü BKM kitap kitapyurdu Hepsiburada yargi yayınevi sipariş verdim. BKM ve kitapyurdu PTT ile gelecek ama PTT kabul edildi yazıyor, mail attım, bilgilendirildi diyorlar. Hala elime ulaşmadı. Başka yapabilecek bir şey var mı? Sikayetvar'a yazdım.

Ucuz diye PTT'ye verdim benim kargomuda 2 haftadır teslim edemiyorlar Allahın cezaları. Kafayı yemek üzereyim ya kartı iade edicem kargo bir türlü dağıtıma çıkmıyor 2 hafta oldu ya iade olmuyor kart indirimler kaçıyor sürekli.

PTT Kargo öyle, biraz beklemen gerek.

1575474784424.png

PTT yoğunluktan kargoları geciktiriyor. 3 gün önce Koton.com'dan aldığım ürünler aynı gün kargoya verildi yazıyordu ama PTT'den kabul mesajı bugün yeni geldi.

Mail attıysanız daha birşey yapmanıza gerek yok. En son telefonla ulaşmaya çalıştığımda ulaşamamıştım.

Bu arada parasını kredi kartı ile ödediğim ürün için kapıya kadar kargoyu getirdiler ve benden ürünün fiyatını istediler... Kapıda anlatmaya çalıştım ancak inat edince geri çevirdim ertesi gün şubeden kendim teslim aldım. Boşu boşuna kargo parası ödüyoruz bazen...

PTT sitesinden şikayet gönderin. Benim paketlerimi 1 hafta bekletmişlerdi şikayet ettim ertesi gün geldi. 2 paketim vardı 1'i gelmişti ötekini almaya gittim ne oldu niye gelmedi diye yoğunluktan vs. demişlerdi ama depoda arayıp bulmaları 15dk sürmüştü.

Geri
Yukarı