PTT Kargo yaş sınırı

juxecampero

Kilopat
Daha fazla  
Bir cep telefonu satışı yapıyorum. PTT kargo kapıda ödeme sistemi ile göndermem lazım fakat yaşım 16. Sorun olur mu?

Yanlış yönlendirebilirsin anlarım da bu kadar kendinden emin olmak nereden geliyor anlamıyorum arkadaş ya :) Beni bile inandıracaktın neredeyse.

@Silinen üye Sana güzelce izah edeyim, ben de bisiklet parçaları alıp sattığım için PTT KARGO hizmetini çok aktif kullanmaktayım.

Öncelikle kapıda ödeme veya şubede ödeme ile kargo yollayabilmen için PTT hesabının olması gerekiyor. 18 yaşından küçüksen açamazsın bu hesabı.
İkincisi de şu ki : PTT kapıda ödeme yöntemi yalnızca faturalı ve sıfır ürünler için hizmete açıktır. Sonuçta alıcının kontrol etme hakkı var.
Sıfır ürün olmazsa alıcı tarafında itirazlar dağ gibi artar.

Bunun için de zaten şubeden teslim seçeneği var. Şubedeki görevli parayı almadan paketi teslim etmez asla.
Senin ihtiyacın olan şey PTT kargo hesabı olan bir abini veya ablanı bulmak olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı