PUBG Anlık FPS Dropları

Donanımsal bir sorun olmadığı için dert etmeye gerek yok. Normal koşu anında, loot yaparken yada çatışma anında hiç bir takılma falan olmuyor sonuçta.

Donanımsal bir sorun olmadığı için dert etmeye gerek yok. Normal koşu anında, loot yaparken yada çatışma anında hiç bir takılma falan olmuyor sonuçta.
Konuyla alakasız ama Silverstone thundra td2 lite ile yükte kaç derece görüyor işlemciniz ?

Hocam PUBG'de drop yemeyecek bir bilgisayar yok, çünkü sorun oyun kaynaklı. Arkadaşım i9-9900K ve 2080Ti olan bir bilgisayardan girdi. Bizde drop giren yerlerde bana da drop giriyor diyordu. Oyun akıcılığını SSD ve dual channel RAM kullanımı oldukça etkiliyor buna bizzat şahit oldum fakat sıfır drop diye bir şey yok.

i56600k işlemci 3000mhz cl15 ram 5700 xt gaming x ekran kartı 600 wt elite v3 güç kaynagı var pubg de 60 70 fps alıyorum bu sorun güç kaynagından olabılırmı yada ekran kartı arızalı olabılırmı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı