PUBG Corp'un Pubg Lite'ı Tanıtması

serhat karakaya

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GF65 Thin Laptop
RTX 3060
i5-10500H
32GB DDR4 RAM
Arkadaşlar biri bana bunu izah edebilir mi? Ben bu oyuna 70TL para vermişim neden böyle bir oyun çıkarıyorlar? Benim oyuna para vermemin ne anlamı kaldı şimdi, zaten aynı grafik motoru ile ücretsiz sürümü yayınlandı. Oyunun ücretli sürümü ile bir fark kalmadı zaten ücretsiz olan sürümleri arasında. Cidden pişmanım bu oyunu aldığım için, 100 küsür saatim var iade gibi bir şey talep edebilir miyim? Veya biz oyuncular olarak bu konu hakkında bir şey yapmalı mıyız?

Niye iade talep ediyorsun? Bir tek sen vermedin 70 TL bu oyuna. O zaman PUBG Mobile'de itiraz edelim bedava diye. Bu Lite sürümü şuan Tayland'da var diye biliyorum. Türkiye'ye gelecek mi daha onu bile bilmiyoruz.

Oyuncu olarak kimse bir şey yapmayacaktır. Oyun ücretliyken bir anda ücretsiz olmadı sonuçta. Lite denilen versiyon arkadaşlarında demiş olduğu gibi mobil versiyonun Windows'a entegrelisi gibi olacak ve bu modun çokta fazla bir kesime hitap edeceğini sanmıyorum görsellik ve işleyiş açısından.
Yani zamanında Payday 2 yaptı ücretliden ücretsize döndü bi' grup insan yuhladı fakat halen firma hem oyununa bakıyor hemde oynanıyor. Demek istediğim 100 saat oynamış olduğun bir oyun için iade fikrini bu aşamada karar vermen manasız. Soğuk su içmenizi önereceğim.

Ben PUBG Mobile'daki Emulator kesiminin buraya yöneleceğini düşünüyorum. Çünkü Emulator'de sorunlarla boğuşuyorlar. En iyisinde bile sorun var ki Windows üzerinde Android oyunu oynamak başlı başına işkence. PUBG Emulator oyuncularını da düşünerek geliştirildiğini düşünüyorum.

Ben PUBG Mobile'daki Emulator kesiminin buraya yöneleceğini düşünüyorum. Çünkü Emulator'de sorunlarla boğuşuyorlar. En iyisinde bile sorun var ki Windows üzerinde Android oyunu oynamak başlı başına işkence. PUBG Emulator oyuncularını da düşünerek geliştirildiğini düşünüyorum.

En büyük sorunda 60 FPS kilidi olması. Lite sürümünde 60 FPS kilidi kalkar umarım.

60 FPS'te sorun yok. Sorun Emulator olması. Cloud sistemi gibi düşünün. Oyun Android'de çalışıyor. Bizim Windows'taki komutlarımız bir aracıyla oraya iletiliyor. Doğal olarak gecikmeler, kontrolde hatalar meydana geliyor. Windows için olması çok iyi oldu. Umarım en kısa zamanda yayınlanır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı