PUBG Corp'un Pubg Lite'ı Tanıtması

Boş yere itiraz ediyorsun. Hiçbir şey düzelmeyecek. 10 Ocak günü LoL'de de buna benzer bir olay yaşandı. Şimdi de aynı olay CS:GO için de geçiyor. Büyük ihtimalle 2-3 hafta sonra unutulacak. Ha haklısın bedava olmasının saçma olduğunda.

Birden fazla aynı yapıcı derken neyi kastettiniz anlamadım?
Demek istediğim şey PUBG Corp'un Mobil,Pc mobil,Pc Lite versiyonlarını çıkarmasını kast ettim lite ile birlikte Pc'de oynanılabilecek PUBG sayısı 3 ücretli sürümle beraber

Bu oyun bedava olsa bile Avrupa'ya çıkacağını düşünmüyorum. Çıkarsa PUBG satışları düşer.
Aynı zamanda oyunda hile koruması yok. Avrupa sunucusu açılsa bile 1 haftaya hile dolar.
Bence ya Tayland'ın dışına çıkmaması lazım veya Avrupaya çıkacaksa da 25-30 TL gibi bir ücreti olup hile korumalı olması gerekiyor.

Yanlız düşüncem bu oyun tutar çünkü hiç kasma donma yaratmıyor. gerçek PUBG'den bile geçen olacaktır.

70 liraya 100 saat oyun keyfini iade etmek de nedir? 60 dolara çıkan AAA oyunların kaç tanesi 100 saat oynanabiliyor? 70 liraya 5 saat güzel bir oyun oynasam yeter hakkını verir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı