PUBG hala alınır mı?

p6ultimate

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar çoğu insan alınır diyor güzel bir deneyim diyor çoğuda alınmaz artık hile arttı diyor. Sizce ne yapayım. Bu arada PUBG özel teklif ile 43.50 TL parasına da değer mi? Kasa olayı falan varmış bir de kasa çıkınca oyunun parasıda çıkıryormuş ve çoğu insan alınır alınmaz deidği için kafam karıştı parasıda malum ucuz da değil o yüzden kararsız kaldım yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Ben aldım hoş oyun ama 8GB veya daha az RAM'iniz varsa almayın bende 8GB var %98 RAM kullanılıyor PUBG oynarken.

Merhabalar çoğu insan alınır diyor güzel bir deneyim diyor çoğuda alınmaz artık hile arttı diyor. Sizce ne yapayım. Bu arada PUBG özel teklif ile 43.50 TL parasına da değer mi? Kasa olayı falan varmış bir de kasa çıkınca oyunun parasıda çıkıryormuş ve çoğu insan alınır alınmaz deidği için kafam karıştı parasıda malum ucuz da değil o yüzden kararsız kaldım yanıtlarınız için teşekkür ederim.

PUBG devri bitti. Yeni oyuncular artık sadece bir silah alıp pusmaya oynuyor.

Merhabalar çoğu insan alınır diyor güzel bir deneyim diyor çoğuda alınmaz artık hile arttı diyor. Sizce ne yapayım. Bu arada PUBG özel teklif ile 43.50 TL parasına da değer mi?

Ben aldım hoş oyun ama 8GB veya daha az RAM'iniz varsa almayın bende 8GB var %98 RAM kullanılıyor PUBG oynarken.
Sistem özelliklerim baya yetiyor zaten yeni aldım
Ekran kartı: asus dual rtx 2060 ove o6 gb
işlemci: i5 10400ü
Anakart: Asus ex-H410-M v3
Ram: 16gb
Zevk meselesi ama bence alınmaz.

Zamanında PUBG Mobile oynuyordum arkadaşımla bir sürek sonra çok aşırı sıkcı oldu çünkü aynı şeyleri yapıp durmaktan uçaktan atla adam öldür veya öl.
Ekran kartı: asus dual rtx 2060 ove o6 gb
işlemci: i5 10400ü
Anakart: Asus ex-H410-M v3

Zamanında PUBG Mobile oynuyordum arkadaşımla bir sürek sonra çok aşırı sıkıcı oldu çünkü aynı şeyleri yapıp durmaktan uçaktan atla adam öldür veya öl.

Sistem özelliklerim bayağı yetiyor zaten yeni aldım.
Ekran kartı: ASUS Dual RTX 2060 ove O6 GB.
İşlemci: i5 10400ü.
Anakart: ASUS EX-H410-M v3.
RAM: 16 GB.

Zamanında PUBG Mobile oynuyordum arkadaşımla bir sürek sonra çok aşırı sıkcı oldu çünkü aynı şeyleri yapıp durmaktan uçaktan atla adam öldür veya öl.

Rahat kaldırır. Bence zevkli oyun abartılan kadar da hile yok yani CS:GO'dan Valorant'tan falan çok daha az hile var.

Ekran kartı: asus dual rtx 2060 evo o6g
işlemci: i5 10400
Anakart: Asus ex-H410-M-V3

Yeni konular

Geri
Yukarı