PUBG hala alınır mı?

pubg alınır mı?

• Oy verenlerin toplamı
    50
Benim bu oyunda 1500 saat oynama sürem ve 2.40 K.D vardı. Yani oyunu iyi oynuyordum ama illallah edip bıraktım. Oynanmadığı için sildikleri Vikendi'yi alay eder gibi bi tren koyup tekrar oyuna yenilik diye getirmeleri, Oyunda wallhack olduğuna kesin olarak emin olduğum bir eleman oyunu 1 senedir hileyle oynamasına rağmen ban yememiş olması, getirdikleri bir güncellemeden sonra aşırı FPS drop girmesi vs vs. Ve oyunu bıraktıktan sonra duyduğuma göre birde bot eklemişler oyuna 😂 Yani oyuncu sayısını arttırmak için hileleri banlayıp optimizasyonu düzeltmeyi beceremediklerinden(Yada oyunu sallamadıklarından) bot eklemişler. Düşün 10 kill win alıyorsun öldürdüğün kişilerin 5'i bot. Bence hiç bulaşma bu oyuna başkan bu oyundan bir halt olmaz.

Benim bu oyunda 1500 saat oynama sürem ve 2.40 k.D vardı. Yani oyunu iyi oynuyordum ama illallah edip bıraktım. Oynanmadığı için sildikleri Vikendi'yi alay eder gibi bir tren koyup tekrar oyuna yenilik diye getirmeleri, oyunda wallhack olduğuna kesin olarak emin olduğum bir eleman oyunu 1 senedir hileyle oynamasına rağmen ban yememiş olması, getirdikleri bir güncellemeden sonra aşırı FPS düşmesi girmesi vs vs. ve oyunu bıraktıktan sonra duyduğuma göre bir de bot eklemişler oyuna 😂 yani oyuncu sayısını arttırmak için hileleri banlayıp optimizasyonu düzeltmeyi beceremediklerinden(Ya da oyunu sallamadıklarından) bot eklemişler. Düşün 10 kill Win alıyorsun öldürdüğün kişilerin 5'i bot. Bence hiç bulaşma bu oyuna başkan bu oyundan bir halt olmaz.

Warzone geçiyim en iyisi.

Arkadaşların varsa alınır ama yok ben tek takılıcam diyorsan 2 saati geçerse senin için paranı çöpe atmak gibi bir şey olacaktır emin ol şimdi bir de harita seçimi kapattılar rastgele haritada oynamak zorundasın ben Miramar oynayamadıktan sonra neyleyim PUBG'i :)

Geri
Yukarı