PUBG hala alınır mı?

Battle Royale istiyorsanız PUBG kötü durumda değil. Eskisi gibi de değil ama oynanmayacak durumda da değil. Hala arada girerim kasa falan düşürmek için. Hile neredeyse yok. Çok ucuzladıysa alınır.

PUBG oyununu oynama derim çünkü yazdığın mesajlar kadarıyla FPS oyunlarını tercih ediyorsun Steam'de FPS oyunu olarak CS:GO güzel ama hileler sıkıntı hilelerden az da olsa korunmak için 70 TL'lik Prime olanı alman senin için mantıklı olacaktır ama ben şahsen Valorant oynamanı öneririm

Millette anlamadığım bir PUBG düşmanlığı var. Nedir yani anlamıyorum. Adam akıllı açıklayan da yok. Tamam bazı eksikleri var ama çöp değil bu oyun. İndirimdeyse alınır, solo oynayacaksan başka alternatiflere de yönelebilirsin.

Pubg alınmaz çok kötü tickrate li serverlar zaten 70 80 ping oynuyorsunuz 45 tl vereceğine cebinde kalsın ya da hikayeli oyun al ve Call of Duty Warzone oyna en azından aksiyonu bol Pubg de full koşuyorsun

PUBG oyununu oynama derim çünkü yazdığın mesajlar kadarıyla FPS oyunlarını tercih ediyorsun Steam'de FPS oyunu olarak CS:GO güzel ama hileler sıkıntı hilelerden az da olsa korunmak için 70 TL'lik Prime olanı alman senin için mantıklı olacaktır ama ben şahsen Valorant oynamanı öneririm
Neden PUBG FPS oyunu değil mi?
PUBG alınmaz çok kötü tickrateli serverlar zaten 70 80 ping oynuyorsunuz 45 TL vereceğine cebinde kalsın ya da hikayeli oyun al ve Call of Duty Warzone oyna en azından aksiyonu bol PUBG de Full koşuyorsun
Nedense oynamayı beceremeyen 'koşma simülatörü' diyor. Oynamayı bilen Full koşmak zorunda kalmaz.

Geri
Yukarı