PUBG Hala Alınır mı?

Bence halen alınır. Aktif oynayan oyuncu sayısı da oldukça yüksek. Oyunu öğrendikçe daha çok zevk veriyor.

bu oyunu oynamak için sistem topluyorum pubg lite ve steamlisini yükleyeceğim. hileciler yüzünden mobil versiyonunu direk sildim. bu oyun bana 6bin tl mal olacak :(

CS GO'da nasıl varsa.
PUBG' nin kemik kitlesi kaldı, iyi oyuncuları kaldı, iyi vuruşlar yiyorsunuz hile diyorsunuz. Cs:Go' da bariz çatır çatır varken PUBG' yok.
Oyunun avukatlığını yapmıyorum ama sorunu illa oyunda aramaya gerek yok beceremiyor da olabilirsiniz.

bu oyunu oynamak için sistem topluyorum pubg lite ve steamlisini yükleyeceğim. hileciler yüzünden mobil versiyonunu direk sildim. bu oyun bana 6bin tl mal olacak :(

6 bin TL'den daha ucuza getirebilirdin çok rahatlıkla. Youtuba'taki bir çok sistem videosunda PUBG rahatlıkla oynanıyor. Ama ben 150 FPS Full HD oynamak istiyorum diyorsan o ayrı tabi ki.

PUBG alınır, gayet güzel oyun; şuan kemik kitlesi oturdu ve oyuncu sayısı da gayet yüksek.
Güzel güncellemeler alıyor, eskisi gibi değil hem stabil hem de oyuna güzel özellikler ekleniyor.
Tabi sizin seveceğiniz türden mi onu siz bileceksiniz.
Alıp deneyip beğenmezseniz iade edebilirsiniz.

Al pişman olmazsın arkadaşlarınla hadi bir PUBG atalım dediğinde girer oynarsın sıkılacağını da düşünmüyorum açıkçası.

Bence hiç gerek yok. Sonuçta PUBG LITE var. Ücretsiz.
Bence fark ediyor PUBG de olan bazı özellikler Lite sürümünde yok ayrıca grafiksel olarak gerçekten çok fark var ikisini de oynuyorum ama orijinal PUBG çok daha iyi bence.

600 Saatim var. Bir tane hileye denk gelmedim. Soruya gerecek olursak kesinlikle alınır. Başlarda zor gelir ama alışınca çok iyi.

Yabancılarla oynayıp dilinizi geliştirme imkanınız var ne güzel. Gelen şansı itiyorsunuz resmen. Onun dışında Discord adresleri var bir sürü.

Hile diz boyu. Arkadaşım bile kullanıyor ban yemedi hala. Silahda titreme yok, İnsanlar pembe ve çalı çırpı yok dümdüz arazide oynuyor. Dikkat çekmemek için 6x beryl ile uzaklara sıkmıyor 3x ile geziyor vs.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı